Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Co więcej, mężczyzna cieszy się niebywałą sympatią fanów, a według wielu pań, jest jednym z najprzystojniejszych polskich prezenterów.

Dziennikarz jest uwielbiany przez Polaków!

Odcinki programu „Dzień Dobry TVN”, które są prowadzone przez Marcina Prokopa i Dorotę Wellman, cieszą się o wiele większą oglądalnością, niż te prowadzone przez pozostałych prezenterów stacji TVN.

Co więcej, dziennikarz jest także bardzo mocno aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem, a także przemyśleniami na temat obecnej sytuacji w naszym kraju. Ostatni post jednak nieco zaskoczył fanów prezentera.

Jak informuje portal Super Express, post został bowiem opublikowany przez „syna” Marcina Prokopa.

Czy Marcin Prokop ma syna?

- No siema. Rzucaliśmy się z tatą gumowym kurczakiem i szarpaliśmy skarpetę, a teraz tak tu sobie czilujemy. To pisałem ja, Rufus – brzmi podpis pod zdjęciem.

Okazuje się jednak, że powodem całego zamieszania jest pies dziennikarza, którego mężczyzna żartobliwie nazwał synkiem! Do tej pory Marcin Prokop doczekał się bowiem tylko córeczki, pięknej Zosi.

Fani natychmiast załapali żart dziennikarza i pod postem pojawiło się mnóstwo żartobliwych komentarzy na temat postu.

- Rufusie... masz farta życiowego;

- Marcin nie wyprzesz się synka, podobny jak dwie krople wody – pisali obserwatorzy.

A Wy jak uważacie? Widać podobieństwo ojca i syna? I czy przypadł Wam do gustu żart znanego dziennikarza?