Koronawirus wciąż sieje chaos na całym świecie. Druga fala wirusa spowodowała, że w wielu krajach ponownie wprowadzono lockdown. Niestety nawet mimo to, liczba zakażeń i zgonów wciąż wzrasta.

Uczniowie i pracownicy liceum ogólnokształcącego w województwie dolnośląskim mają ogromne powody do smutku

Uczniowie i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze na Dolnym Śląsku mają powody do smutku. Z powodu COVID-19 zmarł dyrektor placówki. Mężczyzna miał zaledwie 54 lata.

Jacek Wieczorek był również nauczycielem matematyki oraz od lat pracował w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze. Informację o śmierci mężczyzny przekazali przedstawiciele liceum.

Szkoła. Screen: YouTube
Szkoła. Screen: YouTube
Szkoła. Screen: YouTube

Burmistrz miasta Jawor, Emilian Bera, również pożegnał dyrektora w wpisie w mediach społecznościowych. Mężczyzna przyznał, że Jacek Wieczorek był niezwykle pomocną i życzliwą osobą. Jego śmierć jest bolesna dla całego miasta Jawor.

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najświeższe informacje nt. koronawirusa

Ministerstwo Zdrowia dzisiaj, 14 listopada, opublikowało najświeższe informacje na dotyczące koronawirusa. W ciągu ostatniej doby liczba zakażeń wzrosła o 25 571, z czego najwięcej w województwie śląskim – aż 3453 osób.

Niepokojąca jest również liczba zgonów – 548 osób, z czego 429 zmarło z powodu współistnienia innych schorzeń, a 119 z powodu COVID-19.

Łącznie w Polsce na COVID-19 zachorowało 691 118 osób, a 10 045 zmarło.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO