To bardzo ważna informacja dla wszystkich Polaków. Okazuje się, że trzeba mieć się na baczności, niebezpiecznie zrobi się już dziś, a ten stan rzeczy potrwa do soboty. Co takiego się stanie?

Wymagana będzie duża ostrożność ze strony Polaków – może być niebezpiecznie. Co dokładnie może się dziać?

Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem

Jak podaje portal Pikio, to bardzo pilne. TVN podał informacje na temat niebezpieczeństwa, które może nas czekać w niektórych rejonach kraju. Będzie niewesoło od dziś do jutra.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje, że najbliższe kilkadziesiąt godzin będzie bardzo niebezpieczne. Są już ostrzeżenia pierwszego stopnia.

pogoda nas zdziwi, screen youtube
pogoda nas zdziwi, screen youtube
pogoda nas zdziwi, screen youtube

Jak się okazuje, czekają nas – szczególnie w niektórych rejonach – gęste mgły oraz bardzo silne deszcze. Pogoda nie będzie sprzyjała, choć dotychczas jesień była dla nas bardzo łaskawa.

Rejony, w których obowiązują ostrzeżenia, to powiaty: lwówecki, lubański, jeleniogórski i Jelenia Góra na Dolnym Śląsku. To właśnie tam będzie nieciekawie.

Jak twierdzą synoptycy, mogą spaść tam deszcze – od 25 do 35 litrów wody na metr kwadratowy. Ostrzeżenie będzie obowiązywało do 6:00 w sobotę.

Deszcz. Źródło: Youtube
Deszcz. Źródło: Youtube

Co ważne, w piątek w województwach: kujawsko-pomorskim, lubelskim, mazowieckim, podlaskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim będą także gęste mgły, które ograniczą widoczność do 100 metrów.

To też może cię zainteresować: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA ZDROWIA. PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA JEDNAK DOSTANĄ PODWYŻKI? RESORT DOKŁADNIE WYJAŚNIA GORĄCĄ KWESTIĘ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNA INFORMACJA DLA NIEMALŻE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. JUTRO NA JEDNEJ Z ULIC BĘDĄ PRZEPROWADZANE REMONTY, SPOWODUJE TO UTRUDNIENIA W RUCHU

O tym się mówi w Polsce: KIEROWCY W CAŁYM KRAJU MUSZĄ UZBROIĆ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ! NIEWYKLUCZONE SĄ BLOKADY MIAST, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: SZEF WHO ZWRACA UWAGĘ NA NIEPOKOJĄCY WZROST LICZBY ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. OSTRZEGA PRZED ZAŁAMANIEM SŁUŻBY ZDROWIA

Z życia gwiazd: WILLIAM I KATE SZUKAJĄ GOSPOSI. OFERUJĄ CAŁKIEM NIEZŁĄ SUMKĘ. MAJĄ JEDNAK JEDEN WYMÓG, JAKI