Aktorka Natalia Samojlik jest znana między innymi z kultowego serialu „M jak miłośc” i „Wojenne dziewczyny”. W życiu zawodowym wszystko układa jej się wspaniale, jednak w życiu rodzinnym już nie do końca.

Aktorka znana z serialu „M jak miłość” przekazała smutne wieści

Okazuje się, że tata oraz dziadek aktorki zmarli z powodu koronawirusa. Są to bardzo smutne wieści. Dziadek aktorki zmarł w czwartek, a jej tata zaledwie parę dni później – w niedzielę.

Koronawirus w kościele. Źródło: tychy.naszemiasto.pl
Koronawirus w kościele. Źródło: tychy.naszemiasto.pl
Koronawirus w kościele. Źródło: tychy.naszemiasto.pl

Natalia Samojlik dodała, że polska służba zdrowia jest w opłakanym stanie. Uważa, że jej tata miał szansę na przeżycie, jednak ze względu na brak pomocy, umarł.

Tata chorował 3 tygodnie. W tym czasie miał dwie telewizyty i przepisany antybiotyk. O pozytywnym wyniku testu wykonanego we wtorek rano dowiedzieliśmy się w sobotę. W tym czasie - między wtorkiem a sobotą - odsyłano mnie, podając coraz to inne numery telefonów. Radzono czekać na wynik testu. Nikt, pomimo moich błagań, nie przyjechał taty zbadać, nie chciano przysłać karetki. Informowano mnie jedynie, że w szpitalach nie ma miejsc. Tata słabł, coraz trudniej oddychał, skarżył się na ból całego ciała. Mogłam mu towarzyszyć stojąc pod balkonem, podając jedzenie i czekając na wynik testu. Tata zmarł w niedzielę. Nie miał chorób współistniejących. Covid naprawdę zabija. Państwo nie działa.

Aktorce i jej rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia. Przykład, który opisała Natalia Samojlik pokazuje, że koronawirus naprawdę istnieje i jest on dla nas prawdziwym zagrożeniem.

Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty Piotr Samojlik i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w...

Posted by Natalia Samojlik on Friday, October 16, 2020

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY