Jak podaje portal "Super Express", Joanna Kędzierska postanowiła w mediach społecznościowych podzielić się swoją opinią na temat Prezydenta Andrzeja Dudy. Epitety, jakich dziennikarka użyła wobec głowy państwa z pewnością nie przypadną do gustu ani samemu prezydentowi, ani jego żonie Agacie Kornhauser-Dudzie. Co takiego napisała Kędzierska?

Joanna Kędzierska w mocnych słowach o Andrzeju Dudzie

Nikt nie chciałby usłyszeć podobnych słów o sobie, jak te, które pod adresem Andrzeja Dudy skierowała Joanna Kędzierska. Dziennikarka użyła bardzo wielu, bardzo ostrych słów, które jej zdaniem charakteryzują Prezydenta RP.

"Chyba jeszcze Polska nie miała w historii tak obciachowej głowy państwa. Pajac, idiota, bawidamek, kłamca, krzykacz, tchórz, pacynka, nieudacznik, intelektualne zero, o plebejskim uśmiechu wsiowego głupka. Idealny pRezydent na czas ciężkiego kryzysu. Po prostu ostry cień mgły" - napisała na Twitterze Joanna Kędzierska.

Internauci bezlitośni

Na ostre słowa Joanny Kędzierskiej zareagowało wielu internautów, którzy nie mieli wątpliwości, że dziennikarka się zagalopowała. "Typowy przykład hejtu ze strony tych "mądrych" ‚"wykształconych" i z dużych ośrodków, którzy nie mogą się pogodzić z demokratycznym werdyktem większości" - napisał jeden z twitterowiczów.

"To jednak coś, porównując pozostałych prezydentów, bo ich nie było, rządziły obce państwa, a oni tylko podpisywali, co władcy kazali, a słowa, tak jak ryby, nie mieli" - dodał inny użytkownik mediów społecznościowych.

YouTube

Czy obrona ze strony internautów choć trochę osłodzą słowa, jakie Joanna Kędzierska skierowała pod adresem Andrzeja Dudy?

To też może cię zainteresować: Wzburzona Kinga Rusin w mocnych słowach odpiera zarzuty internautów. Zdjęcie dziennikarki wywołało prawdziwą burzę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy szkoły w Polsce zostaną zamknięte i wróci nauka zdalna? Wicepremier zajął oficjalne stanowisko, nie spodoba się wielu Polakom

O tym się mówi: Gwałtowna zmiana pogody w całej Polsce. Synoptycy ostrzegają, może się zrobić niebezpiecznie