Jak podaje portal "Lelum", kolejny polski polityk zakażony koronawirusem. O swoim zakażeniu SARS-CoV-2 poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się okazuje w niedzielę 4 października był on gościem w popularnym programie publicystycznym.

Jednen z ważniejszych polityków zakażony koronawirusem

W poniedziałkowy poranek o swoim zakażeniu koronawirusem poinformował wicemarszałek Sejmu z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Piotr Zgorzelski. Zrobił to zamieszczając tę informację na Twitterze.

"Otrzymałem pozytywny test na obecność koronawirusa. Czuję się dobrze. Przebywam w kwarantannie. Uważajcie na siebie i nie lekceważcie zagrożenia. Pracownikom służby zdrowia i inspekcji sanitarnej bardzo dziękuję za ich pracę, często na granicy ludzkiej wytrzymałości" - napisał.

YouTube

Obserwatorzy komentują wpis Zgorzelskiego

Pod wpisem zaroiło się od życzeń powrotu do zdrowia. Pomiędzy internautami rozgorzała dyskusja. Piotr Zgorzelski uczestniczył w programie "Śniadanie w Polsat News". Wielu zadaje sobie pytanie, co z pozostałymi uczestnikami audycji oraz pracownikami stacji, którzy zetknęli się z wicemarszałkiem.

"Z ciekawości: co z wczorajszymi gośćmi i pracownikami programu? Czeka ich kwarantanna? Skoro czekał Pan na wynik testu dlaczego wychodził Pan do ludzi?" - napiał jeden z obserwatorów.

" Dobre pytanie? Polityków nie obowiązują zasady i dbanie o innych. Oni tylko frazesami w telewizji mogą dbać o ludzi, a jak zawsze chodzi tylko o ich własny interes, który jest najważniejszy" - napisał ktoś inny. Piotr Zgorzelski nie odniósł się jednak do tych zarzutów.

A jak wy oceniacie zachowanie Piotra Zgorzelskiego?

To też może cię zainteresować: Za brak maseczki grozi nam mandat. W jakiej wysokości? Do tej pory ukarano ponad 19 tysięcy Polaków

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Danuta Martyniuk ma poważne problemy zdrowotne. Czyżby winien był Daniel, jego rozwód i wybryki

O tym się mówi: Wielkie szczęście jednego z mieszkańców Polski! Trafił szóstkę w Lotto, może poszczycić się ogromną wygraną, cała Polska chce wiedzieć, kto to