Jak donosi "Pikio", odeszła polska aktorka, gwiazda między innymi kultowego serialu "M jak miłość". Odeszła przegrywając długotrwałą walkę z ciężką chorobą.

Smutna wiadomość obiegła polskie media


Facebook/Wawa Info

Użyczyła głosu wielu postaciom z bajek Disney'a, ma na koncie wiele ról między innymi w "Domu", czy w serialu "M jak miłość". Znana rudowłosa pani ekspedientka z serialu "Złotopolscy" odeszła w wieku 69 lat. Na mediach społecznościowych pojawiła się smutna wiadomość o jej odejściu.

Smutno zaczyna sie weekend :( Myslalem, ze skonczyla sie czarna seria zwiazana z dubbingiem. Nic bardziej mylnego. Spoczywaj w spokoju...


Facebook/dubbing.pl

Artyskta przyszła na świat w 1951 roku w Warszawie. Tam w wieku zaledwie 23 lat ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Występowała w Warszawskim Teatrze Nowym, Polularnym i Szwedzka 2/4.

Można ją też było zobaczyć w gościnnych rolach w produkcjach serialowych. Mało kto wie, że od 1993 roku, aktorka parała się reżyserią dubbingu.

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

O tym się mówi: Policja poszukuje mężczyznę, którego uchwyciła domowa kamera podczas włamania. Nie to jednak zwróciło uwagę mediów. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Skandaliczne zachowanie nastolatków na cmentarzu. Trzech nieletnich zatrzymała policja

Nie przegap tego: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie