Jak podaje "Polsat News", gdy włamywacz rozbijając szybę wtargnął do czyjegoś domu, nie zraził się obecnością kamery, którą dostrzegł po jakimś czasie. Wysokiej jakości nagranie ujawniło, że choć mężczyzna złamał prawo, przestrzegał innych zasad, stanowczo wymaganych przez rząd.

Kamerę dostrzegł dopiero po chwili

Polsat News

Kamera umieszczona we wnętrzu domu nie przestraszyła włamywacza, który bez skrępowania plądrował pomieszczenia w poszukiwaniu kosztowności. W obecnej sytuacji, jaka panuje w kraju, będąc w "pracy" pamiętał o pewnych zasadach wymaganych przez rząd.

Polsat News

Sierżant sztabowa Elwira Tadyniewicz, w rozmowie z "Polsat News" wyjawiła, że mężczyzna miał na sobie bluzę sportową, spodenki "3/4", oraz tatuaż, który zapewne pozwoli śledczym na szybkie ujęcie bandyty.

YouTube/Podlasie24.pl - Regionalny Portal Informacyjny

Na swoim kanale na YouTube, "Podlasie24.pl - Regionalny Portal Informacyjny" opublikował całe nagranie z włamania z informacją przekazaną przez policję z Włodawy.

Włodawscy policjanci poszukują sprawcy włamania do jednego z mieszkań w gm. Włodawa. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać włamywacza gdy wybija szybę w oknie, a następnie wchodzi do wnętrza domu.

Jak zeznali świadkowie, włamywacz wybijając głośno szybę zwrócił uwagę sąsiadów, którzy zainteresowali się dźwiękiem tłuczonego szkła. Właścicieli nie było wtedy w domu, a policjantów zajmujących się sprawą włamania mogła zaskoczyć obecność kamery, jednak biorąc pod uwagę fakt, że osiedle na którym doszło do włamania zamieszkują ludzie, którym całkiem dobrze się powodzi finansowo, nie powinno dziwić, że zaistniała potrzeba zamontowania kamer bezpieczeństwa.

Media jednak zwróciły uwagę na pewien szczegół, który zapewne ucieszy Ministerstwo Zdrowia. Złodziej bowiem, przez cały czas buszowania po cudzym domu miał na twarzy maseczkę mimo, że nie od razu odkrył obecność kamery.


YouTube/Podlasie24.pl - Regionalny Portal Informacyjny

Kto z Was także ma na swojej posesji monitoring?

O tym się mówi: Andrzej "Piasek" Piaseczny opublikował ważny apel. Piosenkarz prosi o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna

Zerknij: Dwie dekady temu każda nastolatka chciała być jak ona, potem szybko ucichło na jej temat. Jej dalsze losy są zdumiewające