Nasi polscy celebryci w wielu przypadkach kochają brać udział we wszelkich akcjach charytatywnych. Ich rozpoznawalność i zdobyta sympatia ludzi, działają bardzo skutecznie i z reguły apele sławnych osób nie odbijają się echem w internecie.

Andrzej Piaseczny apeluje w ramach instagramowej akcji #pomocnyponiedziałek

Instagram/Andrzej Paseczny

Wokalista opublikował na swoim koncie na Instagramie apel o pomoc dla maleńkiej Oli, która wymaga pilnej operacji serca. Nie ma czasu do stracenia!

Dyszka, dwie, siedem... zobaczcie jak się pięknie Ola uśmiecha. Do Was! https://pomagam.pl/wmknfa7m #pomocnyponiedziałek #dajsięnamówić #dobrowraca #zamiastlodów #dzisiajakuratpada #amożezamiastwinadobregoteż

Nie da się ukryć, że sprawa jest poważna i bardzo pilna! Na stronie pomagam.pl można poznać historię dzielnej Olusi.

Olusia urodziła się 27 listopada2019 roku z ciężką złożoną wadą serca - serce księżniczki jest jednokomorowe ( najprościej mówiąc ma tylko pół serduszka). W 5 i 22 dniu życia poddana została operacji ratującej życie na otwartm serduszku - diagnoza - zarośnięcie zastawki pnia płucnego. Operacja z bardzo ciężkimi powikłaniami, każdy dzień to walka o jej życie. (...) Olę czeka II operacja bez której nie przeżyje. (...) Prosimy przeczytaj, poznaj Olę i daj jej szansę na nowe seduszko !!!! Ola nie ma wyboru , jest zdana na Waszą dobroć, łaskę i pomoc. Błagamy nie bądź obojętyny : udostępnij zbiórkę, posty, wpłać symboliczną 1 zł, opowiedź historię Oleńki innym. Ta dzielna dziewczynka ma w sobie ducha waliki - Razem Raźniej!!!! Dziękujemy za Wasze wielkie serca !!!

Miejmy nadzieję, że fundusze szybko zostaną zebrane. Oleńce życzymy siły i powrotu do zdrowia!

O tym pisaliśmy: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości

Zerknij: Kondolencje płyną do rodziny gwiazdy "Na Wspólnej". Nie ma już w jej życiu najważniejszego mężczyzny