Od kiedy Krzysztof Jackowski założył kanał na YouTubie, nieustannie dzieli się ze swoimi obserwatorami swoimi przemyśleniami oraz wizjami, jakich rzekomo doświadcza. Tym razem nie ma dla nas najlepszych wieści.

Co takiego zobaczył jasnowidz?

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie pomagał policji, czy też rodzinom zaginionych osób w odnalezieniu ofiar. Co więcej, bardzo często trafnie przewidywał nadchodzące wydarzenia. Czy również tym razem jasnowidz ma rację, co do tego, co czeka nas w przyszłości?

Jak powiedział Jackowski, w przeciągu trzech lat w naszym kraju dojdzie do ogromnej katastrofy, która zostanie spowodowana przez ogromny wybuch.

- Jakiś wielki wybuch. Fabryka, czy duża firma w Polsce. Bardziej kierunek Śląska. Granice zamknięte będą na sztywno. Jak to się zacznie, to proszę zwrócić uwagę, że to wszystko będzie przygotowane, dopięte na ostatni guzik – wyjawił Krzysztof Jackowski w jednej ze swoich ostatnich transmisji na serwisie YouTube.

YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Czekają nas bardzo trudne czasy?

Co więcej, jasnowidz jest przekonany, że ta katastrofa na zawsze zmieni życie Polaków i rozpocznie niesamowicie trudny dla nas czas.

- Wszyscy poczujemy się nagle zaskoczeni, ale też zamknięci, bezsilni kompletnie. Będziemy mogli to tylko biernie obserwować, dowiadywać się o czymś. Będzie wzmożona dyscyplina. Będzie bardzo daleko posunięta dyscyplina. Będziemy się czuli jak w stanie wojennym. Niby się nic nie będzie działo, ale będziemy musieli bardzo dużą dyscyplinę, też w imię naszego bezpieczeństwa przechodzić – zaznaczył dodatkowo Jackowski.

Czy wizje jasnowidza sprawdzą się kolejny raz? Miejmy nadzieję, że tym razem Krzysztof Jackowski się pomylił i nic złego nie wydarzy się w naszym kraju.

Jak informował portal "Życie": ROBERT LEWANDOWSKI ZNÓW OKAZAŁ SIĘ NIEWĄTPLIWYM LIDEREM. KOLEJNY, OGROMNY SUKCES NASZEGO PIŁKARZA. MAMY POWODY DO DUMY

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO ZAGROŻENIA, JAKIE JEST OBECNE W NASZYM KRAJU. POLACY POWINNI ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAJNOWSZE INFORMACJE

Portal "Życie" pisał również: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY