Adam Bodnar to rzecznik praw obywatelskich, który ma dobrą opinię wśród polskiego społeczeństwa. Niestety, media obiegły niewesołe informacje o jego stanie zdrowia.

Okazuje się, że mężczyzna nie może pochwalić się pełnią sił. Co dokładnie się dzieje? Radio ZET ujawniło szczegóły.

Adam Bodnar. Źródło: Youtube
Adam Bodnar. Źródło: Youtube

Adam Bodnar ma koronawirusa

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony RPO – „rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar ma pozytywny wynik testu na COVID-19”. To już kolejny przypadek wśród osób ze środowiska politycznego – ostatnio zarażenie koronawirusem potwierdzono także u byłego ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego, oraz kilku członków jego rodziny.

Według danych, które podaje oficjalna strona RPO, Adam Bodnar miał kontakt z osobą zarażoną. Gdy tylko dowiedział się o tym, że osoba ta ma koronawirusa, podjął decyzję o samoizolacji, a także wykonaniu testu na COVID-19.

Adam Bodnar. Źródło: Youtube
Adam Bodnar. Źródło: Youtube

Obecnie Adam Bodnar wciąż przebywa na kwarantannie, jednak, jak podaje jego biuro, czuje się dobrze.

Co w takim razie z pracą biura RPO? Okazuje się, że w dalszym ciągu pracuje w normalnym trybie, wciąż skupia się na zadaniach oraz postępowaniu zgodnym z przewidzianymi podczas pandemii koronawirusa procedurami.

„Niestety również mnie wirus dosięgnął. Czuję się bardzo dobrze” – poinformował Adam Bodnar na swoim profilu na Twitterze.

Przypomnij sobie o… MIESZKANIEC WARSZAWY PRÓBOWAŁ SPRZEDAĆ ORYGINALNE NIEMIECKIE DOKUMENTY POCHODZĄCE SPRZED WIELU LAT. GROZI MU KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: PRZYJĘTO PROGRAM OCHRONY POWIETRZA. NAJWAŻNIEJSZE RZECZY, KTÓRE TRZEBA WIEDZIEĆ W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… SPORA WPADKA PODCZAS OSTATNIEGO SERWISU „WIADOMOŚCI TVP”. WIDZOWIE Z PRZEKĄSEM OBSERWOWALI TO, CO ROBI DANUTA HOLECKA NA EKRANIE