Sprawa brzmi jak wyjęta rodem z głośnego, skandalicznego filmu lub sensacyjnej książki. Wszystko przez zachowanie jednej z uczennic. Nikt nie spodziewał się, że może dojść do czegoś takiego. Co się wydarzyło?

Groźny atak uczennicy na rówieśniczki

Sprawczyni całego zdarzenia ma zaledwie 16 lat. Jak podaje portal Pikio, wszystko wydarzyło się dzisiejszego ranka w jednej ze szkół. Nikt nie sądził, że nieletnia uczennica dopuści się takiego zachowania i zaatakuje rówieśniczki.

Szkoła. Źródło: Youtube
Szkoła. Źródło: Youtube

Szybko zareagowano i wezwano pogotowie oraz policję, jednak nie obyło się bez poszkodowanych.

Wydarzenia rozegrały się dziś – we wtorek, 29 września, około 9:00. Tragedia miała miejsce na terenie V Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze. 16-letnia dziewczyna wtargnęła do budynku z nożem w ręku – jak się okazało, była to jedna z uczennic liceum.

- Młoda dziewczyna zaatakowała nożami trzy nastolatki – powiadomiła podinsp.. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

16-latka zaatakowała inne dziewczęta podczas lekcji, nieoficjalnie mówi się, że postanowiła pociąć także siebie. Nie wiadomo, jaki był motyw tego zachowania, jednak podobno już od wczoraj na jej profilach w mediach społecznościowych od wczoraj pojawiały się niepokojące wiadomości o tym, że „dziś w szkole będzie rzeźnia”.

Szkoła. Źródło: Youtube
Szkoła. Źródło: Youtube

Nastolatka została zatrzymana przez policję. Dziewczyny, które zaatakowała, z ranami kłutymi m.in. na głowie i nogach przewiezione zostały do szpitala, jednak, jak informuje podinsp.. Barska, nie są to obrażenia zagrażające życiu. Wiadomo także, że ofiary 16-latki były przypadkowe.

Póki co nie wiadomo, co spotka nożowniczkę za dokonane czyny. Sprawa wyjaśni się dopiero po zakończeniu śledztwa i ustaleniu, co nią kierowało.

Przypomnij sobie o… MIESZKANIEC WARSZAWY PRÓBOWAŁ SPRZEDAĆ ORYGINALNE NIEMIECKIE DOKUMENTY POCHODZĄCE SPRZED WIELU LAT. GROZI MU KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: PRZYJĘTO PROGRAM OCHRONY POWIETRZA. NAJWAŻNIEJSZE RZECZY, KTÓRE TRZEBA WIEDZIEĆ W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… SPORA WPADKA PODCZAS OSTATNIEGO SERWISU „WIADOMOŚCI TVP”. WIDZOWIE Z PRZEKĄSEM OBSERWOWALI TO, CO ROBI DANUTA HOLECKA NA EKRANIE