Policja poszukuje Damiany Herniak z Bydgoszczy. Kobieta ma na swoim koncie kradzieże oraz morderstwo.

Policja pilnie poszukuje groźnej kobiety. Czego dokonała?

Damiana Herniak jest Polką urodzoną 4 grudnia 1992 roku. Jej rodzicami są Mariola i Janusz. Przed popełnieniem przestępstw 28-latka mieszkała w Bydgoszczy, przy ulicy Gdańskiej 76/5.

Policja pilnie jej poszukuje, gdyż okazuje się, że może ona stanowić zagrożenie dla innych osób. Kobieta jest poszukiwana przez funkcjonariuszy od lutego bieżącego roku.

Policjanci pilnie proszę o kontakt tych, którzy mieli z nią kontakt lub widzieli ją w ostatnim czasie. Nad kobietą ciąży zarzut: Art. 278 § 1 Zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej oraz drugi Art. 148 § 1 Zabójstwo - typ podstawowy.

Koronawirus. Źródło: policja.pl
Koronawirus. Źródło: policja.pl
Koronawirus. Źródło: policja.pl

Kobiecie grozi kara pozbawiania wolności. Daniela ukrywa się przed policją i do dziś funkcjonariusze nie mogli jej znaleźć.

Osoby, które ją widziały, są proszone o kontakt

Osoby, które widziały Danielę Herniak w ostatnim czasie są proszone o kontakt z bydgoską policją. Daniela może być zagrożeniem dla innych. Oto potrzebne dane kontaktowe:

Adres policji: BG KWP Bydgoszcz Wydział Kryminalny, 85-090 Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich 7
Telefon kontaktowy: (0-52) 588 1192
Adres e-mail: dyzurny-kwp@bg.policja.gov.pl.

Policja poszukuje tej kobiety. Źródło: pikio.pl
Policja poszukuje tej kobiety. Źródło: pikio.pl
Policja poszukuje tej kobiety. Źródło: pikio.pl

To również może Cię zainteresować: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK OBCHODZI DZISIAJ URODZINY. ILE LAT SKOŃCZYŁA MARIA SZABŁOWSKA

Portal „Życie” pisał również o: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY