Jak podaje portal Wirtualna Polska środa będzie wyjątkowo ciepłym dniem. Na obszarze prawie całego kraju będzie bardzo słonecznie, tylko miejscami na północy obecne będzie przejściowe zachmurzenie.

Jaka pogoda czeka nas w najbliższych dniach?

Temperatury będą oscylować od 19 – 21 stopni Celsjusza na północy i wschodzie do 23 – 25 na zachodzie oraz południu kraju. Pod koniec dnia od północnego – zachodu wkroczy do naszego kraju front, który przyniesie ze sobą przelotne opady deszczu oraz burze. Zjawiska te mogą wystąpić na Pomorzu i w województwie zachodniopomorskim.

Czwartek przyniesie nam jednak ochłodzenie. Temperatura spadnie bowiem do około 16 – 17 stopni Celsjusza na północnych krańcach Polski oraz 20 – 21 w południowej części naszego kraju.

Korzystajmy z pogody w weekend!

Weekend zapowiada się jednak całkiem obiecująco. Temperatury wzrosną do nawet 25 stopni Celsjusza w niedzielę, a dodatkowo będziemy mieć nad swoimi głowami bezchmurne niebo! Co więcej, w słońcu temperatura ta może skoczyć nawet do 30 stopni Celsjusza! Zapowiada się więc fantastyczny weekend.

Taka pogoda ma nam towarzyszyć aż do połowy przyszłego tygodnia. Powinniśmy więc korzystać z niej najmocniej jak tylko możemy, bowiem od czwartku czekać nas może spore ochłodzenie. Według wskazań synoptyków termometry wskażą maksymalnie 15 kresek!

Nie ulega zatem wątpliwości, że powinniśmy jak najlepiej wykorzystać nadchodzący weekend, bowiem może się on okazać ostatnim tak ciepłym weekendem w tym roku! Niestety nieuchronnie zbliżamy się do astronomicznej jesieni i temperatura stopniowo będzie spadać!

Jak informował portal "Życie": JAK WYGLĄDAŁY TEGOROCZNE WAKACJE PREZESA PIS? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ WSPÓŁPRACOWNIK JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: OKAZUJE SIĘ, ŻE MOŻNA OTRZYMYWAĆ WYŻSZĄ EMERYTURĘ? MAŁO KTO O TYM WIE, A SPOSÓB JEST BANALNIE PROSTY