Agnieszka Radwańska poniedziałkowy poranek została mama. Dziś, w czwartek jej mąż odebrał ją i mojego Kubusia ze szpitala na Wilanowie.

Szczęśliwa Agnieszka Radwańska została mamą

Mały Kubuś przyszedł na świat w poniedziałek. W czwartek po godzinie trzynastej po mamę i dziecko przyjechał Dawid Celt, mąż Agnieszki.

Kubuś jest już z nami. Dziękuje za wszystkie wiadomości i gratulacje

- napisała młoda mama.

Następnego dnia dumny tata poinformował w swoich mediach społecznościowych, że zarówno mama jak i dziecko czują się dobrze i już niedługo opuszczą szpital. Dawid Celt udał się po swoją rodzinę w czwartkowe popołudnie.

Agnieszka Radwańska fot. SE
Agnieszka Radwańska fot. SE

Agnieszka Radwańska fot. SE
Agnieszka Radwańska fot. SE

Agnieszka Radwańska pochwaliła się prezentem dla synka

Jak powszechnie wiadomo, Agnieszka Radwańska należy do grona najlepszych sportowców na świecie wykonujących dyscyplinę, jaką jest tenis ziemny. Choć znana tenisistka zakończyła swoją sportową karierę w 2018 roku, sport dalej jest częścią jej życia.

Agnieszka i Dawid są szczęśliwymi rodzicami i spędzają z małym Kubusiem każdą wolną chwilę. Nie tylko oni dbają o swojego synka, ale również fani byłej tenisistki.

Największa organizacja kobiecego tenisa, Women’s Tennis Association, postanowiła obdarować małego Kubę wyjątkowym prezentem. Syn Agnieszka Radwańskiej otrzymał body z uroczym napisem „ Moja mama jest legendą tenisa”.

Prezent bardzo spodobał się Agnieszce Radwańskiej. Była tenisistka opublikowała zdjęcie z body i książeczką i podziękowała organizacji za podarunek dla syna.

Prezent dla synka Agnieszki Radwańskiej. Źródło: jastrzabpost.pl
Prezent dla synka Agnieszki Radwańskiej. Źródło: jastrzabpost.pl
Prezent dla synka Agnieszki Radwańskiej. Źródło: jastrzabpost.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ