Jedna z popularnych sióstr Radwańskich wyznała ostatnio szokującą prawdę o jej stanie zdrowia, której nie znał prędzej niemalże nikt… Gwiazda cierpi na chorobę, na którą niestety nie ma lekarstwa.

Jak powszechnie wiadomo, siostry Radwańskie – Agnieszka i Urszula należą do grona najlepszych sportowców na świecie wykonujących dyscyplinę, jaką jest tenis ziemny.

Mimo licznych wygranych i zdobytych tym sposobem tytułów oraz odznaczeń, życie prywatne jednej z nich nie jest usłane różami… O kim mowa i co dolega kobiecie?

Urszula Radwańska zmagała się z chorobą, na którą nie ma lekarstwa

Jedna z sióstr Radwańskich – Urszula – ostatnio wyznała, że ma za sobą mononukleozę, na którą niestety nie ma lekarstwa.

- Niestety nie ma na to lekarstwa. Trzeba siedzieć i czekać, a to jest bardzo męczące i stresujące. Na szczęście w końcu z tego wyszłam. Ale jeszcze długo po chorobie nie mogłam się pozbierać – powiedziała Radwańska w jednym z udzielonych wywiadów.

Dodała także, że choroba mocno wpłynęła na jej wyniki sportowe, które są znacznie słabsze niż prędzej.

- W sumie jestem po czterech operacjach i po walce z mononukleozą, która wyłączyła mnie z gry prawie na rok. Każda ta przerwa wiązała się właściwie z rozbitym całym sezonem. Drobnych urazów nawet nie liczę – mówiła wyraźnie zasmucona całą sytuacją.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE