Jak się okazuje, na terenach zarządzanych przez ojca Tadeusza Rydzyka nie wszyscy są mile widziani. Dowiedzieli się o tym dziennikarze portalu Onet.

Park Pamięci Narodowej otwarty!

Niedawno został otwarty Park Pamięci Narodowej. Nowa inicjatywa powstała nieopodal Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej oraz kościoła Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II.

Park ma upamiętniać Polaków, którzy pomimo zagrożenia swojego życia zdecydowali się na pomoc Żydom podczas II Wojny Światowej.

W Parku Pamięci Narodowej umieszczone zostały tablice, na których znajdują się nazwiska bohaterskich Polaków. Nocą cały park podświetlony jest w patriotycznych barwach.

Ostatnio do Parku Pamięci Narodowej wybrali się dziennikarze portalu Onet, aby przygotować relację z tego miejsca. Jednak to, co spotkali na miejscu mocno ich zaskoczyło.

Źródło: tvp.info

Niecodzienna sytuacja

- Macie szczęście, że tylko z Onetu wy jesteście, bo jak skąd indziej, to byście już fruwali stąd - powiedział do dziennikarzy portalu ochroniarz, którego spotkali przy wejściu do Parku Pamięci Narodowej.

Co więcej, dziennikarze nieustannie byli obserwowani przez ochronę, która następnie wystosowała do nich niecodzienną prośbę.

- Ochrona najpierw chciała zabronić nam kręcenia ujęć w tym miejscu. Później zgodziła się, ale tylko dlatego, że nie jesteśmy z TVN ani z Polsatu. Kiedy jednak nagraliśmy kilka rozmów z osobami podziwiającymi park, zostaliśmy poproszeni o schowanie mikrofonu z logo Onetu - wyjawił Mikołaj Podolski - dziennikarz portalu Onet.

YouTube: Radio Maryja

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY