Jak podaje "Radio Zet", Krzysztof Jackowski w jednej ze swoich ostatnich transmisji na kanale YouTube podzielił się przerażającą wizją. Zdradził, że już za kilka tygodni może mieć miejsce zamach. Co dokładnie miał na myśli?

Krzysztof Jackowski o wybuchu w Bejrucie

Na swoim kanale na platformie YouTube Krzysztof Jackowski dzieli się ze swoimi wielbicielami wizjami jakich doświadcza. Tak było i tym razem. Niestety przyszłość jaką zobaczył jasnowidz z Człuchowa nie napawają optymizmem. Jackowski zasugerował, że to, co wydarzyło się w Bejrucie, to dopiero początek.

Przypomnijmy w Libanie doszło do eksplozji saletry amonowej, a wybuch zniszczył sporą część Bejrut doprowadzając do śmierci ponad setki osób i tysięcy rannych. Przyczyną wybuchu miały być zaniedbania oraz wypadek w czasie prac prowadzonych w porcie, w którym przechowywane miały być ogromne ilości chemikaliów. Według Jackowskiego to, co stało się w Bejrucie to zamach.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego

"Ja uznaję to jako zamach, to na pewno była prowokacja. Będzie jeszcze jedna próba, wydaje mi się, że jeszcze w tym miesiącu. Wcale nie musi ona być w Libanie. Ten czas doceniajcie, czas spokoju, bo czas, który się kończy..." - powiedział Krzysztof Jackowski.

"Drodzy znacie mnie, od kilku lat zapowiadałem coś, co umiejscowiłem na ten rok. Każdy widzi, co się wokół dzieje. Nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć, co się dzieje. Od momentu, kiedy sprawdziła się moja przepowiednia, którą mówiłem na temat brudnej bomby, od tego momentu jest bliski czas do tego, co będzie nas niepokoiło i czego będziemy się obawiać” - dodał.

YouTube

Co nas czeka zdaniem Krzysztofa Jackowskiego?

Krzysztof Jackowski wskazuje, że tragedia jaką zapowiada, może mieć bezpośredni związek z epidemią koronawirusa. Wydarzenia, jakie zapowiada jasnowidz z Człuchowa mogą się wydarzyć już niebawem, bo w drugiej połowie sierpnia.

"oważnego wydarzenia, które być może czeka za drzwiami. Obawiam się, że zaczyna spełniać się to, co umiejscowiłem na 2020 rok. Obawiam się, że jest to ostatni czas, z pewnymi zakłóceniami, ale ostatni czas spokoju naszego. To wisi na włosku. To się, obawiam, wydarzy... (...) Rola Polski może być ważna i w pewnym sensie niebezpieczna" - zdradził Jackowki.

"To jest bliskie... W okresie sierpnia możemy już się czuć niebezpiecznie, druga połowa sierpnia zacznie być już groźna. Potem się uspokoi” - dodaje.

Co sądzicie o wizjach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Niesamowite nagranie postaci idącej wśród chmur. Czy widać na nim Boga [FILM]

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata Duda zniknęła zaraz po zaprzysiężeniu męża. Co się stało z pierwszą damą

O tym się mówi: Ważne ogłoszenie ministra edukacji. Dariusz Piontkowski po wynikach matur zapowiedział przesunięcie egzaminów. O co chodzi