Jak podaje portal "Super Express", od momentu zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy na drugą kadencję jego żona Agata Duda zniknęła. Na jej koncie na Instagramie od 6 sierpnia nie pojawił się żaden post. Co się stało?

Agata Duda w mediach społecznościowych

Przed pierwszą turom wyborów prezydenckich na Instagramie pojawiło się konto pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy. Po pojawieniu się na profilu pierwszego zdjęcia, internauci szybko mogli zobaczyć masę kolejnych przedstawiających pięć lat sprawowania funkcji pierwszej damy przez Agatę Dudę.

Na zdjęciach pokazano wzruszające spotkania ze zwykłymi ludźmi oraz spotkania na najwyższym szczeblu. Po zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na drugą kadencję na koncie pierwszej damy w mediach spoecznościowych pojawił się tajemniczy post.

Instagram/pierszadama_akd

Ostatni post na profilu Agaty Dudy

"5 rok - aktywności pierwszej damy", a w poście wypisano konkretne dane: 1449 aktywności, spotkania z ponad 50 000 osób, 526 wydarzeń w kraju, 258 wizyty odrębne oraz 268 wspólnie z Prezydentem, 7 wizyt indywidualnych za granicą; 59 w towarzystwie Andrzeja Dudy, 37 razy #AKD gościła w Polsce zagranicznych gości, 333 wydarzeń z udziałem Pierwszej Damy w Pałacu Prezydenckim, 143 z udziałem Pary Prezydenckiej" - taki podpis pojawił się pod ostatnim zdjęcim pierwszej damy.

Fani zastanawiają się, czy zniknięcie pierwszej damy Agaty Dudy z Instagrama jest chwilowe i wiąże się z brakiem aktywności żony Andrzeja Dudy, czy może ostatnio zamieszczony wpis był pożegnaniem i nie ma co liczyć na następne.

Instagram/pierwszadama_akd

A wy, jak sądzicie?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: