Solo Dolo, osoba nagrywająca materiał, usłyszała: „Mamy tu burzę”. Dopiero po przesłaniu materiału zdała sobie sprawę, że nakręciła „Boga”.

„Nie możesz mi powiedzieć, że mój Bóg nie jest prawdziwy”

Tak napisał autor nagrania pod filmem, jaki opublikował na swoim koncie na Facebooku. Ten niesamowity materiał filmowy rzekomo pokazuje moment, w którym „Bóg” przechodzi po niebie między chmurami w nagraniu na żywo z burzy, nadawanym na Facebooku.

Wideo zaczyna pokazując burzę nad Tuscaloosa, Alabama, z aparatem skierowanym w kierunku nieba. Podczas transmisji na żywo na Facebooku Solo Dolo, można usłyszeć osobę filmującą ekstremalne warunki pogodowe: „Hej, mamy tu burzę. Nie mamy mocy, wszystko tu wieje, bukszpan wszędzie lata."

Kamera następnie skupia się na jasnej białej plamie na horyzoncie i dodaje: „Spójrz na tę dziurę na niebie… to on ma moc”. Chwilę później nagranie głosowe wideo mówi: „Przynajmniej nas przykrył, wszystko w porządku”.

Jednak dopiero po przesłaniu filmu znajomy wskazał dziwny kształt przypominający ludzkie ciało w chmurach, o którym niektórzy twierdzą, że jest Bogiem. Widzowie szybko wskazali cienistą postać, która wygląda, jakby miała ręce i nogi chodzące między jasną plamą w chmurach.

YT

Odpowiadając komuś, kto napisał w poście, Solo Dolo napisał: „Nie możesz mi powiedzieć, że mój Bóg nie jest prawdziwy! Dziękuję Bogu za użycie Lisy StandAlone Baker do ujawnienia mi tego. Aby to zobaczyć to o w to uwierzyć." Cały film został wyświetlony ponad milion razy na Facebooku i miał ponad 7000 komentarzy od czasu przesłania.

Co sądzicie o tym boskim kształcie? Bóg, czy kosmita?

O tym się mówi: Nadchodzi okres wakacyjnych wyjazdów. Czy możemy się spodziewać wzrostu zakażeń

Zerknij tutaj: Polskie lasy zostały opanowane przez "latające kleszcze". Jak się przed nimi chronić

Nic dodać - nic ująć: Andrzej "Piasek" Piaseczny opublikował ważny apel. Piosenkarz prosi o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna