Jak podaje portal "Super Express", na grobie Piotra Woźniaka-Staraka znajdującym się na warszawskich Powązkch pełno jest kwiatów i zapalonych zniczy. Prochy producenta miały tam zostać przeniesione w lipcu z rodzinnej posiadłości Woźniaków-Staraków w Fuledzie. Jak się okazuje grób w Warszawie jest pusty, bo nikt nie wystąpił o pozwolenie na przeniesieni urny.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

18 sierpnia minie rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Zarówno okoliczności wypadku męża Agnieszki Woźniak-Starak, jak i jego pochówek nadal wzbudzają sporo kontrowersji.

Na pierwszych zdjęciach z uroczystości pogrzebowych widzimy żałobników podążających za trumną, podczas gdy postępowanie w sprawie legalności pochówku Piotra Woźniaka-Staraka wykazało, że ciało producenta skremowano i złożono w urnie na terenie posiadłości rodzinnej w Fuledzie.

YouTube

Grób na warszawskich Powązkach

"Super Express" próbował uzyskać informacje na temat grobu Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach, jednak zarząd nie udzielił żadnych informacji wskazując na niewiedzę w tym zakresie. Więcej informacji dziennikarze portalu uzyskali w Sądzie Okręgowym w Olsztynie.

"Nie pojawiły się informacje o tym, by szczątki miały zostać przeniesione z Mazur do innego grobu" - powiedział rzecznik sądu po rozprawie Mirosława S. w sprawie nielegalnego pochówku Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie. Z tych słów wynika, że grób na Powązkach jest jedynie symboliczny.

Podobne wnioski pozwala wysnuć informacja udzielona przez Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Olsztynie Janusza Dzisko, który w rozmowie z PAP powiedział: "służby sanitarne nie wydawały decyzji o ekshumacji ciała z prywatnej posesji w Fuledzie”.

se.pl

se.pl

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: O mały włos. Edyta Górniak znalazła się w centrum groźnego incydentu na drodze. Co się stało i jak się zachowała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W czwartek dojdzie do doniosłego wydarzenia z prezydentem Andrzejem Dudą w roli głównej. Na zaprzysiężeniu głowy państwa zabraknie wielu osób

O tym się mówi: Kontrolerzy są bezwzględni. Mogą zapukać również do Ciebie, a kary są niesamowicie wysokie