Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Wirtualna Polska, już od jutra zniknie kolejne obostrzenie. To dobra wiadomość dla wszystkich podróżników.

Rząd otwiera kolejne granice. Aktualnie przywrócone zostały połączenia lotnicze z państwami należącymi do Unii Europejskiej, Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu, członkami Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii. Możemy także udać się do Wielkiej Brytanii, Czarnogóry, Gruzji, Japonii, Kanady, Albanii, Korei Południowej czy na Ukrainę.

Wakacje. Źródło: Youtube
Wakacje. Źródło: Youtube
Wakacje. Źródło: Youtube

Jak się okazuje 29 lipca rząd opublikuje zaktualizowaną listę połączeń lotniczych, z których będą mogli skorzystać Polacy. Jak podaje wirtualna polska, najprawdopodobniej Polacy będą mogli polecieć do Turcji, Egipcie, Tunezji, Maroko, Tajlandii, Nowej Zelandii, Australii, Białorusi, Rwandzie i Urugwaju.

- Już od połowy czerwca, a więc otwarcia polskich granic na kraje europejskie, otrzymujemy wiele pytań od klientów o termin wznowienia wycieczek do Egiptu, Turcji i Tunezji. Jeśli więc informacja o rozszerzeniu listy krajów, do których będzie można latać z Polski bez konieczności odbywania kwarantanny, o Egipt, Turcję i Tunezję się potwierdzi, te kierunki z pewnością znowu będą się cieszyły dużą popularnością wśród turystów - mówi Agata Biernat z portalu Wakacje.pl.

Jak bezpiecznie spędzić wakacje? / australiantraveller.com/
Jak bezpiecznie spędzić wakacje? / australiantraveller.com/
Jak bezpiecznie spędzić wakacje? / australiantraveller.com/

Jak informował portal "Życie": WYDAŁO SIĘ, O CZYM I JAK ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. MOCNE SŁOWA, POUFNE INFORMACJE WYSZŁY NA JAW

Przypomnij sobie: DWIE DEKADY TEMU KAŻDA NASTOLATKA CHCIAŁA BYĆ JAK ONA, POTEM SZYBKO UCICHŁO NA JEJ TEMAT. JEJ DALSZE LOSY SĄ ZDUMIEWAJĄCE