Jak podaje portal "Rmf24", na obszarze całego kraju należy spodziewać się wysokich temperatur i słońca. Gdzieniegdzie możliwy deszcz i burze.

Prognoza pogody na piątek 24 lipca 2020

Już w piątek odczujemy napływ cieplejszych mas powietrza. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia od 20 stopni w północnej części kraju, do 27 w jego południowo-zachodnich obszarach.

Nie wszędzie jednak będzie można cieszyć się bezchmurną aurą. W województwach dolnośląskim, opolskim, małopolskim i podkarpackim należy spodziewać się przelotnych opadów deszczu i lokalnych burz z opadami do 20 mm. Słabe opady mogą się także pojawić na Pomorzu i wybrzeżu.

interia.pl

Prognoza pogody na sobotę 25 lipca 2020

W sobotę termometry pokażą od 24 do 27 stopni. Chłodniej będzie tylko w rejonach podgórskich i na półncy - od 20 do 23 stopni. Na ogół będzie słonecznie, choć ponwnie na lokalnie występujące opady deszczu muszą się przygotować mieszkańcy południowej części kraju.

Mogą pojawić się również burze, w których spadnie do 15 mm i powieje do 60 km/h. Burze będą miały charakter lokalny.

interia.pl

Prognoza pogody na niedzielę 26 lipca 2020

W niedzielę najładniejszej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy centralnej i północno-wschodniej Polski. Tam będzie słonecznie i bez opadów. Na pozostałym obszarze może przelotnie popadać, mogą się także pojawić lokalne burze.

Burze mogą być gwałtowne z ulewnym deszczem oraz wiatrem do 70 km/h. Będzie ciepło, od 25 do 29 stopni. Chłodniej będzie tylko nad morzem, gdzie termometry popkaż 23 stopnie.

interia.pl

Macie już plany na weekend?

To też może cię zainteresować: Jak Danuta Wałęsa skomentowała stratę syna? Żona Lecha Wałęsy bardzo przeżyła to wydarzenie

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: Kobieta poślubiła mężczyznę starszego o 32 lata. Wszyscy odradzali jej ten związek. Czy mieli rację

O tym się mówi: Zbigniew Ziobro i Jacek Kurski zażegnali konflikt? Obu panów do niedawna łączyła ogromna przyjaźń