Jak podaje portal "Parenting", rodzina i przyjaciele Crrie nie specjalnie ucueszyli się, kiedy usłyszeli, że kobieta zamierza poślubić starszego o 32 lata Alana. Teraz para obchodzi 17 rocznicę ślubu. Jak wyglądała historia ich miłości?

Duża różnica wieku

Carrie i Alan poznali się w 1998 roku w pracy, rozmawiając przez telefon. Ona miała wtedy zaledwie 23 lata, on 55. Choć Carrie wiedziała, że Alan jest sporo starszy bardzo ujął ją uprzejmością i nienagannymi manierami. Postanowiła spotkać się z nim osobiście. Alan zaprosił ją na obiad i uczucie spadło na nich jak grom z jasnego nieba. Zgadzali się ze sobą w wielu sprawach i nigdy nie brakowało im tematów do rozmowy.

Carrie przyznała, że często zdarza się, że obcy ludzie nie biorą ich wcale za parę, ale za ojca i córkę. Nie przejmuje się jednak ani dzielącą ich różnicą wieku, ani tym, co myślą o nich inni. Przekonuje, że od pierwszego spotkania oboje wiedzieli, że są swoimi bratnimi duszami. "Mamy tak wiele pasujących cech osobowości, że jesteśmy bardzo kompatybilni" - zdradziła.

parenting.pl

Nie było im łatwo

Rodzina Carrie nie przyjęła z aprobatą decyzji córki o związaniu się z Alanem. Tym bardziej, że Alan był o pięć lat starszy od jej mamy. "Moja mama była bardzo zdenerwowana, kiedy powiedziałam jej o Alanie, który jest niewiele starszy od niej. Martwiła się, że mnie wykorzystuje" - przyznała. Dlatego obawiała się powiedzieć o oświadczynach matce.

Z czasem jednak większość rodziny i przyjaciół kobiety zaakceptowało jej związek, tym bardziej, kiedy mieli go okazję poznać bliżej. Przyznali również, że związek osób z dużą różnicą wieku ma wiele zalet. Według nich starszy partner zapewnia młodszemu poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, z kolei młodszy starszemu energię życiową i entuzjazm. To idealne uzupełnienie.

Niestety można wskazać także wady. Carrie stara się nia okazywać Alanowi uczuć w miejscach publicznych, by nie wywoływać niepotrzebnego zainteresowania. Kobieta obawia się również tego, że zostanie sama. Nie mają dzieci i po śmierci Alana zostanie sama.

parenting.pl

Co sądzicie o tej wyjątkowej parze?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: