Jak podaje portal "Pikio", związek Piotra Żyły z Justyną zakończył się już dwa lata temu. Mimo to temat ten praktycznie nie znika z pierwszych stron gazet, choć przez ostatni rok mówiło się nim rzadziej. Burza wokół Piotrka i Justyny rozpętała się na nowo. To bardzo źle wpływa na skoczka, odbijając się także na jego osiągnięciach sportowych i sytuacji finansowej.

Kolejna burza

Kolejne skandale wybuchające wokół Piotra Żyły i jego byłej żony Justyny nie wpływają dobrze na skoczka. Dwa lata temu rozwodzący się małżonkowie publicznie formułowali wobec siebie nawzajem różne zarzuty, dogryzali sobie i nie szczędzili złośliwości. Często zdradzali rzeczy, które powinny zostać tylko między nimi. W ciągu ostatniego roku panował względny spokó. Jak się okazuje była to jednak cisza przed burzą.

Publiczne pranie brudów wróciło i to ze wzmożoną siłą. Wszystko zaczęło się od postu zamieszczonego na Instastories, na którym Justyna Żyła zamieściła rozmowę ojca z córką. Piotr postanowił nie pozostawać byłej żonie dłużny i tak rozpętała się kolejna medialna burza pomiedzy byłymi partnerami.

YouTube

Negatywne skutki wizerunkowe

Taka sytuacja w negatywny sposób odbija sie na wizerunku Piotra Żyły, który mógł liczyć na duże zainteresowanie ze strony sponsorów. Wielu uznaje, że pozostali skoczkowie narciarscy będą potencjalnie lepszymi i mniej kontrowersyjnymi ambasadorami marki.

" Oczywiście, Piotr Żyła ma bardzo duże zasięgi i jest powszechnie rozpoznawalny, jednak kontrowersje, które budzi swoimi wypowiedziami czy zachowaniami, mogą odstraszać potencjalnych partnerów. Kamil Stoch z kolei wydaje się być dużo "pewniejszą" inwestycją marketingową - dla wielu marek byłby na pewno bardzo cennym wsparciem działań promocyjnych" - stwierdził cytowany przez "Pikio" Dominik Kajzerski, specjalista marketingu.

"Z drugiej jednak strony, jeśli marka byłaby odważna i skłonna do ryzyka, a przy tym przygotowałaby kreatywny koncept wykorzystania Żyły jako ambasadora, mogłaby bardzo dużo zyskać na współpracy" - dodał.

YouTube

YouTube

A ja wy oceniacie wpływ konfliktu Piotra Żyły i Justyny na wizerunek sportowca?

To też może cię zainteresować: Robert Lewandowski głęboko rozczarowany. Będzie musiał obejść się smakiem, w tym roku nie spełni się jego wielkie marzenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Piotr Kraśko może liczyć na koleżeńskie wsparcie. Jego debiut w „Faktach” został niespodziewanie skomentowany przez koleżankę po fachu

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała na chrzest syna? Co na to Radosław? Kto zostanie rodzicami chrzestnymi