Jak podaje portal "Pikio", Tomasz Komenda został skazany za gwałt oraz zabójstwo 15-letniej Małgosi z Miłoszyc w okolicach Wrocławia, choć był niewinny. Za kratami spędził 18 lat. Dziś już na wolności stara się ułożyć sobie życie. Pojawiły się informacje, że udało mu się nawet odnaleźć miłość.

Niewinny

Tomasz Komenda do aresztu trafił w 2000 roku, jako podejrzany o gwałt i zabójstwo 15-letniej dziewczynki. Sąd pierwszej instancji skazał go na 15 lat pozbawienia wolności, po apelacji karę podniesiono do 25 lat. Tomasz Komenda nigdy nie przyznał się do zarzutów, wierzyła mu jednak tylo rodzina.

Dwa lata temu udało sie udowodnić, że nie miał on nic wspólnego z tą sprawą, dzięki czemu mężczyzna mógł opuścić więzienie po 18 latach niesłusznie odbywanej kary. Teraz przed sądem toczy się sprawa o zadoścuczynienie i odszkodowanie za lata spędzone w więzieniu.

Sprawą Tomasza Komendy żyła cała Polska. Choć od opuszczenia murów więzienia minęło już dwa lata, mężczyzna nadal nie jest w stanie zapomnieć koszmaru, jakim był pobyt w celi. Mimo to stara się poukładać życie na wolności i spełnić marzenie o posiadaniu własnej rodziny.

YouTube

Nowe życie

W trudnym powrocie do normalnego życia Tomaszowi Komendzie pomaga jego ukochana Anna. Para poznała się za pośrednictwem portalu randkowego. Anna poznała jego historię i podobnie, jak cała Polska współczuła mu. Kilkukrotnie kontakt pomiędzy nimi urywał się.

Pewnego dnia spotkali się przypadkiem na ulicy. Komenda zdradził w programie "Uwaga", że od razu poczuł motylki w brzuchu. "Moim największym marzeniem jest, żeby Ania urodziła mi syna lub córkę. Imiona już są wybrane. Tylko czekam, aż usłyszę słowa "jestem w ciąży" i wtedy niczego do szczęścia nie będzie mi brakować" - powiedział.

YouTube

Tomasz Komenda zdradził, że jego marzeniem jest nie tylko dziecko, ale także ślub z ukochaną. Myślicie, że uda mu się je spełnić?

To też może cię zainteresować: Niepokojące wiadomości docierają z jednego z polskich turystycznych kurortów. Koronawirus pokrzyżował plany wielu osób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Trzaskowska i Agata Duda podejmą współpracę? Zaskakujące informacje o planach na najbliższe miesiące

O tym się mówi: Polacy otrzymają pocztą niezwykle istotną informację. Jej zignorowanie może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami