Zadziwiająca frekwencja drugiej tury wyborów, szokuje opinię publiczną, stwórców statystyk wyborczych. Według różnych źródeł informacyjnych, podczas drugiej tury wyborów prezydenckich do urn udało się około 70% społeczeństwa. Świadczy to o sporej chęci współdecydowania o tym, kto przez kolejne 5 lat będzie głową państwa. Media w całej Polsce uchwyciły moment przybycia do lokali wyborczych nie tylko przedstawicieli sceny politycznej , ale także wielu celebrytów.

Jak podaje "Pudelek", wśród artystów chcących swój udział w wyborze prezydenta Polski, znalazł się wokalista, który swą barwną postacią, oraz charakterystycznym głosem, do dzisiaj budzi spore zainteresowanie fanów i opinii publicznej. Michał Wiśniewski wraz ze swoją żoną Polą i córką Etienette pojawił się w niedzielę w lokalu wyborczym.

Spore zainteresowanie paparazzich i fanów wzbudził zaokrąglony brzuszek jego nowej żony.

Pudelek

Będzie to już piąty potomek Michała Wiśniewskiego. Jak można zauważyć na zdjęciach zrobionych Michałowi, Poli i 13 letniej córce Michała, cała trójka przestrzegając rygorów sanitarnych przybyła do lokalu wyborczego z zasłoniętymi ustami i nosem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Xavier już głosuje sam. Tym razem z @wisniewska_pola i @etiwisniewska ! #wyboryprezydenckie2020

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Rodzina Wiśniewskich dała dobry przykład postawy obywatelskiej podczas tegorocznych wyborów prezydenckich oddając swój głos, szanując zasady bezpieczeństwa, a tym samym innych ludzi przebywający w lokalu wyborczym. Co sądzicie o nowej żonie Michała Wiśniewskiego?

O tym pisaliśmy: Czy Łukasz Szumowski nadużywa swojego stanowiska? Są najnowsze analizy działalności ministra zdrowia

Zerknij: Turyści nad Bałtykiem przecierają oczy ze zdumienia na widok cen w restauracjach. To prawdziwe żniwa, coraz mniej w portfelach Polaków