Jak podaje „Super Express”, Małgorzata Trzaskowska angażuje się w kampanię swojego męża ubiegającego się o urząd prezydenta. Druga tura odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lipca i na finiszu kampanii Małgorzata Trzaskowska jest aktywna. Świetnie odnajduje się w różnych środowiskach, co udowodniła tańcząc z kołem gospodyń wiejskich. To po prostu trzeba zobaczyć!

Kandydatka na pierwszą damę

Małgorzata Trzaskowska nie kryje, że inaczej niż Agata Duda wyobraża sobie pełnienie funkcji pierwszej damy. W przeciwieństwie do żony obecnego prezydenta ubiegającego się o reelekcję chętnie zabiera głos w sprawach kobiet. Chętnie dzieli się w mediach społecznościowych częścią swojego prywatnego życia i jeździ po Polsce.

Ostatnio żona Rafała Trzaskowskiego gościła w gminie Kalisz Pomorski, gdzie w miejscowości Giżyno, spotkała się z funkcjonującym tam kołem gospodyń wiejskich. Została przez nie zaproszona do wspólnego występu. W scenerii łanów zbóż, kwiatów Małgorzata Trzaskowska podzieliła się swoim talentem tanecznym. Z jej twarzy nie znikał uśmiech.

Rodzina Trzaskowskich

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy są małżeństwem od 18 lat. Poznali się w 1997 roku w czasie studiów w Kolegium Europejskim w Natolinie. Jej brat był kolegą Rafała. Pobrali się 5 lat później. W 2002 roku zaczęła pracę w stołecznym ratuszu, jednak po wygranych przez męża wyborach zrezygnowała z pracy po zakończeniu ostatniego projektu.

Para ma dwójkę dzieci: córkę Aleksandrę i syna Stanisława. Ola urodziła się w 2004 roku, a Staś 5 lat później.

Jak oceniacie taniec Małgorzaty Trzaskowskiej?

To też może cię zainteresować: Bon turystyczny na dzieci nie dla każdego. Gdzie jest haczyk

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sanepid apeluje do wyborców pewnego okręgu. Podczas wyborów była osoba zarażona kornawirusem

O tym się mówi: Bawili się na weselu i przyjęciu komunijnym, potem okazało się, że są zarażeni. Dziesiątki przypadków wykrył sanepid