W województwie podkarpackim w okręgu wyborczym w Trześni wykryto koronawirusa. Jedna z osób biorących udział w wyborach była zarażona. Sanepid szuka wszystkich, którzy oddali glos w tamtejszym okręgu.

Wybory. Źródło: alebank.pl
Wybory. Źródło: alebank.pl

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu prosi wszystkich tych, którzy uczestniczyli w wyborach prezydenckich dnia 28 czerwca 2020 w okręgu wyborczym w Trześni, o zgłoszenie się. Wśród wyborców była osoba zarażona kornawirusem.

Prosimy o pilny kontakt telefoniczny pod numerem 17 586 30 21, 17 586 33 43 lub 506 484 235 osoby, które w dniu 28 czerwca brały udział w głosowaniu w wyborach prezydenckich w Okręgu Wyborczym w Zespole Szkół w Trześni koło Mielca - poinformował Grzegorz Burek, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu.

To też może cię zainteresować: Kraków: wielki charytatywny rajd dla małego Huberta. Potrzebna jest pomoc

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy Kinga Duda pojawi się na wieczorze wyborczym taty? Ostateczna decyzja zapadła

O tym się mówi: Bawili się na weselu i przyjęciu komunijnym, potem okazało się, że są zarażeni. Dziesiątki przypadków wykrył sanepid