Jak informuje portal „Wirtualna Polska”, w wieczór wyborczy przy boku Andrzeja Dudy nie zabraknie jego córki, Kingi. Ma to uciąć pojawiające się na jej temat spekulacje, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych. Kogo jeszcze zobaczymy na wieczorze wyborczym urzędującego prezydenta.

Wieczór wyborczy

Poza córką prezydenta Andrzeja Dudy oraz jego żoną Agatą Kornhauser-Dudą, na wieczorze wyborczym pojawią się jego rodzice, Jan i Janina Duda. W takim składzie świętowali oni sukces w 2015 roku, kiedy Andrzej Duda pokonał w II turze wyborów prezydenckich ubiegającego się wówczas o reelekcję Bronisława Komorowskiego.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Kinga Duda pojawi się w Polsce w weekend, by wziąć udział w niedzielnym głosowaniu. W ostatnich dniach w mediach społecznościowych internauci mieli wątpliwości, czy Kinga, której zabrakło na wieczorze wyborczym po I turze, zdecyduje się pojawić teraz.

youtube

Sukces Kingi Dudy

Przypomnijmy, Kinga Duda po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła staż w jednej z prestiżowych warszawskich kancelarii prawnych. Teraz odbywa staż w londyńskiej kancelarii, co zapewniła sobie zdobywając wyróżnienie w jednym z międzynarodowych konkursów, w którym uczestniczyła w czasie studiów. Od lutego mieszka w Wielkiej Brytanii.

„Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać” – zdradził Andrzej Duda w rozmowie z „Super Expressem”.

youtube

Przeszkadzałoby wam, gdyby Kinga nie zdecydowałaby się jednak wziąć udziału w wieczorze wyborczym taty?

To też może cię zainteresować: Kasia Tusk zabiera głos przed drugą turą wyborów. Jej słowa wzbudziły sensację

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: O mały włos. Kasia Cichopek prawie połamała się podczas niefortunnego zdarzenia na planie „M jak miłość”. Co się stało

O tym się mówi: Rafał Trzaskowski próbował swoich sił w aktorstwie. Jak się pracowało z kandydatem na prezydenta Polski