Kandydatom na urząd prezydenta w trakcie wieczoru wyborczego towarzyszyli nie tylko współpracownicy i zwolennicy, ale także bliscy. U boku Rafała Trzaskowskiego mogliśmy zobaczyć jego żonę Małgorzatę. W Łowiczu wspólnie z mężem wyniki poznała Agata Kornhauser-Duda. Obserwatorzy zwrócili uwagę, że zabrakło córki obecnego prezydenta, Kingi Dudy.

Okazało się wtedy, że Kinga Duda pozostała w Londynie, gdzie zaproponowano jej przedłużenie współpracy w kancelarii, w której ukończyła staż. Czy będzie u boku taty podczas drugiej tury wyborów?

Czy Kinga Duda wesprze tatę w drugiej turze wyborów?

Wieczór wyborczy po pierwszej turze wyborów prezydenckich odbywał się w Łowiczu. Andrzej Duda musiał zadowolić się obecnością małżonki, Agaty Kornhauser-Dudy.

Kinga Duda, Andrzej Duda / YT
Kinga Duda, Andrzej Duda / YT
Kinga Duda, Andrzej Duda / YT

Jak podaje WP, nieoficjalnie wiadomo, że sytuacja ulegnie zmianie podczas II tury wyborów oraz ważnego wieczoru wyborczego, gdzie ogłoszone zostaną oficjalne i ostateczne wyniki wyborów prezydenckich.

- Rodzice spotkali się z prezydentem w Starym Sączu w piątek, na finiszu kampanii wyborczej. Z tej miejscowości pochodzą Janina i Jan Dudowie i dlatego ostatni przystanek kampanii zaplanowano na Sądecczyźnie. Stamtąd prezydent pojechał do krakowskiego domu. Tam spędził weekend, tam głosował razem z pierwszą damą. Z kolei Kinga, która odbywa staż w renomowanej kancelarii prawnej w Londynie, postanowiła głosować w Wielkiej Brytanii – opowiadał informator ze sztabu wyborczego Andrzeja Dudy.

Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube

Wygląda na to, że 12 lipca Andrzej Duda będzie mógł liczyć na wsparcie córki, Kingi, oraz rodziców – Janiny i Jana Dudów.

Jesteście ciekawi, kto wygra II turę wyborów prezydenckich? Czy obecność najbliższych na wieczorze wyborczym ma przyczynić się do sukcesu Dudy?

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STABILNA SYTUACJA W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM. RAPORT SANEPIDU PODAJE NOWE DANE ODNOŚNIE ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM

Jak informował portal Życie: TE ROŚLINY ODSTRASZAJĄ KLESZCZE. SKUTECZNA I NATURALNA OCHRONA

Portal Życie pisał również o… CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ W LIPCU? HOROSKOP NA LIPIEC 2020. DLA KOGO LATO BĘDZIE SZCZĘŚLIWE