Kandydatom na urząd prezydenta w trakcie wieczoru wyborczego towarzyszyli nie tylko współpracownicy i zwolennicy, ale także bliscy. U boku Rafała Trzaskowskiego mogliśmy zobaczyć jego żonę Małgorzatę. W Łowiczu wspólnie z mężem wyniki poznała Agata Kornhauser-Duda. Obserwatorzy zwrócili uwagę, że zabrakło córki obecnego prezydenta, Kingi Dudy.

Okazało się wtedy, że Kinga Duda pozostała w Londynie, gdzie zaproponowano jej przedłużenie współpracy w kancelarii, w której ukończyła staż. Czy będzie u boku taty podczas drugiej tury wyborów?

Czy Kinga Duda wesprze tatę w drugiej turze wyborów?

Wieczór wyborczy po pierwszej turze wyborów prezydenckich odbywał się w Łowiczu. Andrzej Duda musiał zadowolić się obecnością małżonki, Agaty Kornhauser-Dudy.

Kinga Duda, Andrzej Duda
Kinga Duda, Andrzej Duda
Kinga Duda, Andrzej Duda

Jak podaje WP, nieoficjalnie wiadomo, że sytuacja ulegnie zmianie podczas II tury wyborów oraz ważnego wieczoru wyborczego, gdzie ogłoszone zostaną oficjalne i ostateczne wyniki wyborów prezydenckich.

- Rodzice spotkali się z prezydentem w Starym Sączu w piątek, na finiszu kampanii wyborczej. Z tej miejscowości pochodzą Janina i Jan Dudowie i dlatego ostatni przystanek kampanii zaplanowano na Sądecczyźnie. Stamtąd prezydent pojechał do krakowskiego domu. Tam spędził weekend, tam głosował razem z pierwszą damą. Z kolei Kinga, która odbywa staż w renomowanej kancelarii prawnej w Londynie, postanowiła głosować w Wielkiej Brytanii – opowiadał informator ze sztabu wyborczego Andrzeja Dudy.

Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube

Wygląda na to, że 12 lipca Andrzej Duda będzie mógł liczyć na wsparcie córki, Kingi, oraz rodziców – Janiny i Jana Dudów.

Jesteście ciekawi, kto wygra II turę wyborów prezydenckich? Czy obecność najbliższych na wieczorze wyborczym ma przyczynić się do sukcesu Dudy?

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STABILNA SYTUACJA W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM. RAPORT SANEPIDU PODAJE NOWE DANE ODNOŚNIE ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM

Jak informował portal Życie: TE ROŚLINY ODSTRASZAJĄ KLESZCZE. SKUTECZNA I NATURALNA OCHRONA

Portal Życie pisał również o… CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ W LIPCU? HOROSKOP NA LIPIEC 2020. DLA KOGO LATO BĘDZIE SZCZĘŚLIWE