Lipiec 2020 już za pasem. Dalej zastanawiamy się jeszcze, co przyniesie nam nadchodzące lato, jaka będzie pogoda i co nas czeka podczas wakacji. Co niektórzy snują dopiero plany urlopowe – przez panującą na świecie sytuację lato stało pod znakiem zapytania.

Teraz wiadomo jednak, że można planować sobie wyjazdy. Pozostaje pytanie, czy lato będzie dla nas łaskawe – co jest zapisane w gwiazdach?

Jak podaje Eska, jest sporo dobrych informacji! Co niektórych mogą czekać trudne decyzje i sytuacje, jednak w ogólnym rozrachunku lato maluje się w kolorowych barwach. Jaki jest horoskop na lipiec?

Horoskop na lipiec 2020

Gwiazdy przygotowały nie lada niespodziankę dla wszystkich Baranów. To będzie lato ich życia! Mogą liczyć na dobrą energię, wiele zmian na lepsze oraz sporo miłych niespodzianek. Po wakacjach mogą przechodzić trudniejszy okres, dlatego teraz powinny bawić się na całego!

Osoby spod znaku Byka będą musiały poświęcić dużo czasu i uwagi na obowiązki oraz pracę. Na całe szczęście gdy zrobią wszystko to, co powinny, zdążą jeszcze odpocząć!

znaki zodiaku, screen Google
znaki zodiaku, screen Google
znaki zodiaku, screen Google

Dla Bliźniąt to może być nieco trudniejsze lato. Już w lipcu będą musiały dokonać ważnych, trudnych wyborów. Wszystko wskazuje na to, że muszą poczekać na spokojniejszy okres.

W przypadku Raków lato będzie wręcz idealne – spokojne i dające im wypocząć. Najlepszym miesiącem na zaplanowanie urlopu będzie właśnie lipiec.

Lwy będą spędzały cudowne wakacje wśród najbliższych znajomych. To w ich gronie będą czuć się najlepiej.

Osoby spod znaku Panny nie będą mieć stresu i zmartwień, za to czeka je kilka niespodziewanych zwrotów akcji – jeden z nich to niespodziewana wycieczka w rejony, które każdy chciałby odwiedzić!

Wagi będą bawić się i relaksować przez całe wakacje. W końcu nadrobią za ten czas, w którym tyle pracowały!

Dla Strzelców lipiec będzie oznaczał spełnione marzenie, będzie jednym z lepszych miesięcy w całym roku. Może wyjadą na wakacje marzeń albo kupią nowe wyposażenie do mieszkania?

Wakacje. Źródło: Youtube
Wakacje. Źródło: Youtube
Wakacje. Źródło: Youtube

Koziorożce przez ogrom obowiązków nie zdążą dobrze wypocząć w lipcu, ale mają na to spore szanse w sierpniu!

Gwiazdy szykują niespodzianki także dla Wodników. Te osoby czeka namiętne lato i wiele ciekawych relacji z nowo poznanymi ludźmi – może narodzi się także uczucie?

Ryby w lipcu będą spędzać czas w romantyczny sposób – cały czas ze swoimi partnerami. Brzmi jak cudowne lato!

Przypomnij sobie o… MICHAŁ WIŚNIEWSKI W OGNIU KRYTYKI. OGROMNA KOMPROMITACJA MUZYKA. O CO CHODZI

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: OGROMNY WZROST ZACHOROWAŃ NA COVID-19 W WOJEWÓDZTWIE. JAKIE SĄ NAJNOWSZE DANE

Portal Życie pisał również o… KOLEJNA NOWELIZACJA PRZEPISÓW. TYM RAZEM PRZEWIDZIANE SĄ KARY 500 ZŁ ZA NIEPRAWIDŁOWOŚCI. O CO CHODZI