Jak podaje portal „Viva”, jeśli wierzyć sondażom w pierwszej turze nie uda się wybrać prezydenta i konieczna będzie druga. Sondaże wskazują, że znajdzie się w niej obecnie urzędujący Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Nie należy jednak zapominać o pozostałych kandydatach. Kim są ich drugie połówki? Przekonajcie się sami!

Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata i Rafał poznali się mając zaledwie 19 lat. Jednak dzieląca ich odległość nie pozwoliła im od razu budować wspólnego życia. Małgorzata przeprowadziła się do stolicy dopiero po ukończeniu studiów na Krakowskiej Akademii Ekonomicznej. Najpierw pracowała w agencji reklamowej, by później zaangażować się w działalność na rzecz samorządu.

Instagram/trzaskowskirafał

Urszula Brzezińska-Hołownia

Żona Szymona Hołowni przyciąga uwagę swoją niecodzienną profesją – jest ona pilotem myśliwca MiG-29 w jednostce 23 w Mińsku Mazowieckim. Pracę dla wojska łączy z wychowaniem córki Marysi. Pomimo ogromnej popularności męża Urszuli Brzezińskiej-Hołowni udało się trzymać z dala od zainteresowania ze strony mediów.

Instagram/szymon.holownia

Krzysztof Śmiszek

Partner Roberta Biedronia ukończył studia prawnicze i uzyskał tytuł doktora nauk prawnych. Pracuje jako nauczyciel akademicki i aktywnie włącza się w walkę o prawa mniejszości, reprezentując środowisko LGBT.

Instagram/ksmiszek

Karina Bosak

Karina jest żoną Krzysztofa Bosaka od niedawna. Z zawodu jest prawniczką. Stara się walczyć z niechęciom czy wręcz potępianiem konserwatywnych idei. Wolny czas poświęca tańcowi towarzyskiemu, który pozwala jej oderwać się od codzienności.

Instagram/krzysztofbosak

Paulina Kosiniak-Kamysz

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza z wykształcenia jest dentystką. Pracuje jako ortodontka w jednej z warszawskich klinik, co łączy z wychowywaniem córeczki. Wkrótce na świecie pojawi się kolejna pociecha Władysława i Pauliny Kosiniak-Kamyszów.

Instagram/kosiniakkamysz

Irmina Ochenkowska

Życiowa partnerka Marka Jakubiaka jest magistrem pracy i organizacji. Ukończyła również Podyplomowe Studium Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia oraz studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów. Jak sama mówi jej pasją są nowe technologie medyczne, informatyczne, a także projektowanie mody, malarstwo, mineralogia, ogrodnictwo oraz strzelectwo.

Instagram/jakubiakmarek

Anna Piotrowska

Żona kandydata Mirosława Piotrowskiego skoncentrowała się na rodzinie. Od lat zajmuje się domem oraz wychowaniem czwórki dzieci.

Posted by Mirosław Piotrowski on Sunday, December 4, 2016

Agnieszka Tanajno

Żona Pawła Tanajno także skoncentrowała się na rodzinie. Zajmuje się domem i wychowaniem czwórki dzieci. Stara się trzymać z dala od mediów.

Instagram/tanajno

Agata Duda

Pełniąca obecnie funkcję pierwszej damy Agata Duda pochodzi z inteligenckiej rodziny. Jej ojciec i brat mają bogaty dorobek literacki. Żona Andrzeja Dudy mieszkała w Krakowie, gdzie pracowała jako nauczycielka języka niemieckiego.

Instagram/pierwszadama_akd

Jak oceniacie partnerki i partnerów kandydatów?

To też może cię zainteresować: Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska mogą już rozpocząć świętowanie. Mają powody do radości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kuriozalna sytuacja może stać się udziałem lekarzy przez „Tarczę 4.0”. Mogą nawet odbyć karę pozbawienia wolności, eksperci ostrzegają

O tym się mówi: Łukasz Szumowski rozwiewa wątpliwości. Na tę informację czekali wszyscy. Czy są powody do radości