Dawid Kostecki przebywał w areszcie jedynie chwilowo. Mężczyzna miał wiedzę na temat powiązań CBŚ z suterenami. Miał zeznawać w sprawie dotyczącej przestępców z Podkarpacia.

Dawid Kostecki zmarł w tajemniczych okolicznościach

Dawid Kostecki zmarł 2 sierpnia 2019 roku w warszawskiej Białołęce. Jego ciało zostało znalezione w celi. Okoliczności jego śmierci nie są wciąż do końca znane.

Prokuratura dowiodła, że mężczyzna popełnił samobójstwo wieszając się na prześcieradle. Jednak znalezione zostały kropki na jego szyi, które mogą wskazywać na to, że mężczyzna został porażony paralizatorem.

Jego syn zdradził jednak nieco szczegółów. Zdradził on, jakie były ostatnie słowa jego ojca.

Dawid Kostecki. Źródło: lelum.pl
Dawid Kostecki. Źródło: lelum.pl
Dawid Kostecki. Źródło: lelum.pl

Syn Dawida Kosteckiego zdecydował się na poruszające wyznanie

Krystian Kostecki opowiedział na portalu onet.pl o swoim ostatnim spotkaniu z Dawidem Kosteckim. Bokser miał się ponoć pożegnać ze swoim synem i poprosić go o opiekę nad matką.

Do naszego domu zapukał policjant. Mama przeszła z nim do salonu, ale gdy usłyszałem, że płacze, otworzyłem drzwi. Od razu powiedziała, że tata nie żyje. Potrzebowałem jakichś pięciu minut, żeby dotarło do mnie, co się stało. Później z oczu popłynęły łzy. Byłem przyzwyczajony do jego nieobecności, ale przecież zawsze wracał. Podczas ostatniej rozmowy na widzeniu powiedział mi na pożegnanie: "Kocham cię, synek, pilnuj mamy"

- opowiedział Krystian Kostecki dla Onetu.

Dawid Kostecki. Źródło: boxing.pl
Dawid Kostecki. Źródło: boxing.pl
Dawid Kostecki. Źródło: boxing.pl

Ponadto Krystian Kostecki jest przekonany, że jego ojciec nie mógł popełnić samobójstwa. Jego zdaniem tata nie mógłby zdecydować się na taki czyn.

Jestem pewien, że nie popełnił samobójstwa. Daję sobie uciąć rękę, a nawet obie i wiem, że wielu ludzi myśli podobnie. Nawet jego wrogowie wiedzą, że sam się nie zabił. Chciał odsiedzieć wyrok i do nas wrócić. Przeczytałem, że przed śmiercią był w głębokiej depresji. To bzdura. Przeżywał swoje problemy, jednak nie uwierzę w to, że się załamał. Nie miał powodu, by odbierać sobie życie

- dopowiedział Krystian Kostecki.

To też może cię zainteresować: STAN ZDROWIA ANDRZEJA STRZELECKIEGO NIE JEST NAJLEPSZY. AKTOR WYZNAŁ PRAWDĘ W ROZMOWIE Z TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBEZPIECZNE KLESZCZE LICZNIE WYSTĘPUJĄ W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. UKĄSZENIE MOŻE NIEŚĆ ZA SOBĄ POWAŻNE KONSEKWENCJE

O tym się mówi: JEDEN Z BANKÓW OSTRZEGA SWOICH KLIENTÓW. NIEKTÓRZY MOGĄ NAPOTKAĆ NA POWAŻNE PROBLEMY PODCZAS KORZYSTANIA Z BANKOMATU