Szymonowi Hołowni bardzo długo udawało się utrzymać życie prywatne w tajemnicy. Dopiero w zeszłym roku podzielił się informacją, że ma żonę i dziecko. Po swojej decyzji o wzięciu udziału w wyborach prezydenckich, od czasu do czasu dzieli się rodzinnym szczęściem. Wczoraj zamieścił na Instagramie rodzinne zdjęcia. Co jeszcze wiadomo o jego rodzinie?

Chwila dla nas

Szymon Hołownia zamieścił na swoim koncie na Instagramie wspólne zdjęcie ze swoją żoną Urszulą Brzezińską-Hołownią oraz córeczką. Zdjęcie opatrzył komentarzem „Chwila dla nas”. Na dwóch zamieszczonych fotografiach widzimy rodzinę Hołowni łapiącą chwilę oddechu w pięknej nadbałtyckiej scenerii.

To już kolejne rodzinne zdjęcie, jakie zdecydował się zamieścić Szymon Hołownia wspólnie z żoną Urszulą oraz córeczką Marysią. Szczególne zainteresowanie wzbudza żona Hołowni, która z miejsca podbiła serca internautów. Kim jest życiowa partnerka dziennikarza?

Instagram/szymon.holownia

Instagram/szymon.holownia

Żona Szymona Hołowni

Trzeba przyznać, że żona Szymona Hołowni zdecydowanie wyróżnia się na tle żon pozostałych kandydatów swoim dość niezwykłym zawodem. Urszula Brzezińska Hołownia jest zawodowym oficerem oraz pilotem myśliwca MiG-29. Jej pewność siebie w połączeniu z lekkością bycia przysporzyły jej sporą rzeszę fanów.

W jednym z wpisów w mediach społecznościowych Szymon Hołownia podzielił się okolicznościami, w jakich poznał ukochaną w 2014 roku. „Poznaliśmy się sześć lat temu. Nie wiem, skąd przyszedł mi do głowy pomysł, by namówić producentów "Mam talent!", żebyśmy część zdjęć nagrali na wojskowym lotnisku w Mińsku Mazowieckim. Załatwiono wszystkie zgody, przygotowano nam lotnicze kombinezony, pozwolono wsiąść do MiG-a (choć oczywiście - nie polecieć)” – napisał.

„W "domku pilota" zobaczyłem na jakiejś rozpisce jedno kobiece nazwisko. Zapamiętałem, bo wydało mi się to niezwykłe. Później "zalajkowałem" profil bazy, a portal społecznościowy przez swoje algorytmy zaproponował mi znajomość z Ulą Brzezińską, której nazwisko od razu skojarzyłem. Napisałem. Dostałem odpowiedź” – dodał.

Para pobrała się w Rzymie, a w uroczystości wzięło udział zaledwie 10 najbliższych im osób. „Dwóm silnym osobowościom żyjącym tak blisko nie jest zawsze tylko łatwo, ale wiemy, że jedno za drugie odda wszystko, że będąc żoną i mężem, jesteśmy też swoimi najlepszymi przyjaciółmi, oparciem, że gramy do jednej bramki” – napisał.

Instagram/szymon.holownia

Instagram/szymon.holownia

Jak podobają się wam zamieszczone przez Szymona Hołownię zdjęcia?

To też może cię zainteresować: Zdumiewająca decyzja Zenka Martyniuka! Stanął po stronie synowej, o co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Siostra Łucja doznała wizji, która zdumiewa. Przewidziała skutki nadciągającego konfliktu i kto go przetrwa, mowa o Polsce

O tym się mówi: Minister Łukasz Szumowski zdradził wielką tajemnicę. Polakom się to nie spodobało, tyle kosztowało zamknięcie granic