Siostra Łucja, która wraz z Franciszkiem i Hiacyntą Marto była jednym z trojga dzieci, który w Fatimie objawiła się Matka Boska opowiedziała przed śmiercią o tym, kto przetrwa III wojnę światową i jak będą wyglądać skutki nadciągającego konfliktu. Co ciekawe, w przepowiedni jest wyraźna mowa o Polsce! Co chciała przekazać poprzez swoją wizję siostra Łucja?

Siostra Łucja z drobnymi szczegółami opowiedziała o tym, jak będzie wyglądać Polska po zakończeniu działań zbrojnych podczas nadciągającej III wojny światowej. Czy nasz kraj przetrwa?

Siostra Łucja wiedziała, jak będzie wyglądać Polska po III wojnie światowej. Przerażająca wizja zakonnicy, będącej świadkiem Objawień Fatimskich

Przypominamy, że Łucja z Fatimy, nieżyjąca od wielu lat siostra zakonna była świadkiem objawienia się trojgu dzieci Matki Bożej w Fatimie.

Dzięki niej dowiedzieliśmy się m.in. o zamachu na Jana Pawła II. Siostra Łucja zmarła zresztą w tym samym, co papież Polak roku – 2005 roku. Jej wizję przekazał zakonnik Augustyn Fuentes, który jako jeden z niewielu miał z nią kontakt.

fot. Wikipedia

Według siostry Łucji III wojna światowa oznacza użycie broni jądrowej, co skończy się katastrofy dla większości krajów na świecie. Największych zniszczeń doznają Niemcy, Dania i Holandia, które mają zostać zalane wodą.

Paryż spłonie, lecz zostanie odbudowany. Zdaniem zakonnicy niemal bez szwanku z konfliktu zbrojnego wyjdzie jedynie Polska i to od naszego kraju będą zależeć losy Europy!

W Polsce nie zostanie użyta broń jądrowa, jednak wiele miast będzie zagrożonych bombardowaniem, lecz ludność zostanie ewakuowana i powróci po wojnie, by odbudować zniszczenia. Zagrożenie dotyczy głównie Szczecina, portów nad Bałtykiem i Śląska. Zdaniem siostry Łucji Polska ocaleje, bo działania wojenne przeniosą się w stronę zachodniej Europy.

- Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa – mówiła zakonnica, której wizje zostały zawarte w książce Stephena Lassare'a "Odkryte sekrety przyszłości, proroctwa, przepowiednie, wizje jasnowidzów". Objawienia opublikował portal Fronda, cytowany przez Fakt.pl.

Może zainteresuje Cię to: SYTUACJA NA ŚLĄSKU NADAL NIE JEST NAJLEPSZA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ MATEUSZ MORAWIECKI

Polecamy także: GDAŃSK: MIASTO SZYKUJE SIĘ DO SEZONU KĄPIELOWEGO. JAKICH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA MOŻEMY OCZEKIWAĆ?

Portal "Życie" informował o: NOWE ZALECENIA DOTYCZĄCE PRZYJĘĆ RODZINNYCH. JAK ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WESELA I INNE UROCZYSTOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE