Praktycznie od początku pandemii koronawirusa wiele osób wypowiada się na temat nowego wirusa z Chin. Wiele z nich podważa prawdziwość danych przekazywanych nam przez rząd. Czy słusznie?

Łukasz Szumowski skrytykował Edytę Górniak

Minister zdrowia, Łukasz Szumowski gościł ostatnio w programie Bogdana Rymanowskiego „Gość wydarzeń”. Jak donosi portal Pomponik.pl, nie wszystkie odpowiedzi ministra były odpowiednie.

Na samym początku Bogdan Rymanowski zapytał ministra, czy jest fanem utworów, których autorką jest Edyta Górniak. Łukasz Szumowski odpowiedział z radością, że owszem po czym dodał, że widział „Orła cień”.

Minister zdrowia nie zreflektował się jednak, że utwór „Orła cień” nie pochodzi z repertuaru Edyty Górniak, a jest wykonywany przez zespół Varius Manx.

W kolejnym etapie rozmowy temat zszedł oczywiście na epidemię koronawirusa. Jak ostatnio pisaliśmy, Edyta Górniak jest ogromną przeciwniczką szczepień na COVID - 19, co zresztą bardzo mocno zaznacza. Ostatnio skierowała nawet do ministra zdrowia list w tej sprawie.

Źródło: YouTube wRealu24.pl

Minister zdrowia stanowczo o szczepionkach

Dziennikarz programu „Gość wydarzeń” zapytał więc Łukasza Szumowskiego o to, co sądzi o poglądach znanej polskiej piosenkarki, która uważa że koronawirus to tylko jeden z wymysłów globalistów, a Polacy zostaną zmuszeni do szczepień tylko po to, aby wszczepić im chipy. Minister zdrowia natychmiast wyśmiał słowa piosenkarki i odniósł się do nich w dość stanowczy sposób.

- To brzmi trochę tak, jak spisek 12 mędrców, którzy sterują gospodarką światową i kryzysami. Nie bardzo wiem, jak ci globaliści mieli tego maleńkiego wirusa skonstruować w jakimś tajnym laboratorium - skomentował minister.

Bogdan Rymanowski zapytał Łukasza Szumowskiego także o to, czy szczepionki przeciwko koronawirusowi będą w naszym kraju obowiązkowe.

- To zależy, jak będzie wyglądała szczepionka, jakie będziemy mieli dane do jej działania, jakie będą dane dotyczące jej bezpieczeństwa. Jeżeli ta szczepionka będzie bezpieczna, to moim prywatnym zdaniem, bo nie mam danych - uważam, że one powinny być obowiązkowe, jeżeli będzie skuteczna i bezpieczna - wyjaśnił minister zdrowia, Łukasz Szumowski.

Może zainteresuje Cię to: SYTUACJA NA ŚLĄSKU NADAL NIE JEST NAJLEPSZA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ MATEUSZ MORAWIECKI

Polecamy także: GDAŃSK: MIASTO SZYKUJE SIĘ DO SEZONU KĄPIELOWEGO. JAKICH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA MOŻEMY OCZEKIWAĆ?

Portal "Życie" informował o: NOWE ZALECENIA DOTYCZĄCE PRZYJĘĆ RODZINNYCH. JAK ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WESELA I INNE UROCZYSTOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE