Od wielu dni media spekulują na temat udzielania przez ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego dotacji na rozwój i badania firmie OncoArendi, należącej do brata Marcina Szumowskiego w czasie, gdy był jeszcze wiceministrem nauki. Dziennikarze dowodzą, że przez pewien czas miał w swoim zarządzie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, z którego firma biotechnologiczna brata ministra, Marcina Szumowskiego otrzymywała wielomilionowe dotacje.

Jeśli brat ministra radzi sobie z medialną nagonką na rodzinę Szumowskich, tak żona Łukasza Szumowskiego ma serdecznie dość zamieszania wokół jej osoby. Jak przekonywał w ostatnim wywiadzie Marcin Szumowskiego, Anna Szumowska jest jedynie udziałowcem biernym i nie ma udziału decyzyjnego w spółce.

Kobieta ma jednak dość i zdecydowała się na bardzo odważny krok. Co zamierza zrobić?

Żona Łukasza Szumowskiego ma serdecznie dość nagonki na jej osobę. Chce ujawnić ważne dokumenty dotyczące majątku, który posiada!

W ostatniej rozmowie z dziennikarzem Faktów TVN Łukasz Szumowski przekonywał, ze żona jest zmęczona nieustannymi doniesieniami medialnymi na temat majątku rodziny Szumowskich, szczególne jej samej.

Jak podaje serwis Lelum.pl, niedawno Koalicja Obywatelska przekonywała w oficjalnym oświadczeniu medialnym, że minister zdrowia miał możliwość ingerowania w dotacje dla firm brata i żony, a dziennikarza nieustannie nawołują do ujawnienia przez Szumowskich majątku w postaci specjalnego oświadczenia. W trakcie rozmowy z TVN minister Szumowski powiedział, że żona mówi wprost: „proszę bardzo, jak chcesz, mogę to ujawnić”.

Łukasz Szumowski twierdzi, że nie ma nic do ukrycia i rozmawiał z żoną, która chce ujawnić dokumenty związane z jej majątkiem. Szumowscy od 2008 roku mają rozdzielność majątkową i Anna Szumowska nie musiałaby tego robić, gdyż jest osobą niezależną finansowo od męża.

Jak twierdzi minister zdrowia, cała rodzina Szumowskich ma dość bezpodstawnych – jego zdaniem – ataków, według niego o charakterze politycznym.

Marcin Szumowski/screen YouTube Parkiet TV

Przypomnij sobie o… KIEDY BĘDZIE MOŻNA IŚĆ DO LEKARZA? POLACY CZEKAJĄ NA OTWARCIE PRZYCHODNI

Jak informował portal Życie: WIEDZIAŁ, ŻE ZAKAŻA. ODMÓWIŁ LECZENIA I WIELOKROTNIE POJAWIAŁ SIĘ W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

Portal Życie pisał również o… LEŚNICY APELUJĄ DO POLAKÓW O SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ. BLISKIE SPOTKANIE Z TYM GADEM MOŻE SIĘ OKAZAĆ BRZEMIENNE W SKUTKACH