Koronawirus szpitalu Wolskim. Pacjenci przewiezieni do MSWiA

Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa pojawił się u aż 29 członków personelu drugiego oddziału wewnętrznego w Szpitalu Wolskim. Zdecydowano się na natychmiastowe zamkniecie oddziału. Co z przebywającymi na nim pacjentami? Jak się okazuje test dal pozytywny wynik aż 33 pacjentom z oddziału. Zostali oni przewiezieni do szpitala MSWiA, gdzie rozpoczną leczenie. Wszystkich przebywających na oddziale objęto kwarantanną. Ich stan jest stabilny.

Kolejne ofiary koronawirusa w Polsce
Kolejne ofiary koronawirusa w Polsce
Kolejne ofiary koronawirusa w Polsce

"Pacjenci zostali oczywiście natychmiastowo przetestowani. Pozytywny wynik mają 33 osoby z oddziału wewnętrznego w Szpitalu Wolskim. Zostali natychmiastowo przewiezieni do szpitala MSWiA" - powiedziała na antenie RDC rzeczniczka warszawskiego ratusza Karolina Gałecka.

Na szczęście u pacjentów oraz personelu pierwszego z oddziału wewnętrznego szpitala Wolskiego, nie wykryto koronawirusa.

W warszawskim szpitalu Wolskim wykryto zakażenie koronawirusem u 62 osób. Drugi oddział wewnętrzny szpitala został zamknięty.

Pandemia koronawirusa wciąż pozostaje tematem numer jeden na całym świecie. Wszystko dlatego, że pandemia zatacza coraz szersze kręgi w większości państw.

Fakt, że zarażeń wciąż jest coraz więcej, a ponadto nic nie wskazuje na to, by koronawirus miał niebawem odejść w zapomnienie, jest niepokojący. Co więcej, już niedługo nastąpi odmrożenie gospodarki i otwarcie granic w większości krajów, a to może spowodować nagły wzrost zachorowań.

Przypomnij sobie o… MANDARYNA W MOCNYCH SŁOWACH O SWOIM BYŁYM MĘŻU. ZDRADZIŁA SZCZEGÓŁY RELACJI, JAKĄ ŁĄCZY JĄ Z MICHAŁEM WIŚNIEWSKIM