Dzień matki zbliża się wielkimi krokami. Jeśli wciąż nie wiecie co kupić swojej ukochanej rodzicielce? Z pomocą przychodzi biedronka. Popularny dyskont stworzył specjalną ofertę z tej okazji.

Biedronka bardzo często organizuje promocje, które zwalają z nóg. Tym razem popularny dyskont stworzył promocje z okazji dnia matki.

Co mogą otrzymać nasze mamy?

W popularnym dyskoncie możemy kupić dla naszych mam wiele wyjątkowych produktów w promocyjnych cenach.

W specjalnej ofercie popularnego dyskontu znajdują się zestawy filiżanek za 29,99 zł oraz filiżanki z kwiatowym printem za tą samą kwotę. Można także wybrać oryginalne ramki na zdjęcia za 9,99 zł, które będą wspaniałą pamiątką.

Pracownicy Biedronki. Źródło: Youtube
Pracownicy Biedronki. Źródło: Youtube
Pracownicy Biedronki. Źródło: Youtube

Dla miłośniczek kwiatów także jest spory wybór: bukiet jedenastu róż kosztuje jedynie 6,99 zł, a róże doniczkowe można kupić za 9,99 zł. W ofercie będą dostępne także tulipany: za siedem sztuk zapłacimy 7,99 zł, a za piętnaście 14,99 zł.

Biedronka przygotowała także specjalną ofertę czekoladek. Kupując dwa opakowania Merci, za drugie zapłacimy 52% mniej. Koszt jednego opakowania to 10,99 zł. Czekoladki Ferrero Rafaello oraz Ferrero Collection kosztują zaledwie 24,99 za opakowanie.

Klienci mogą wybrać dla swoich mam także kremy z bogatej oferty promocyjnej. Do akcji włączone są takie marki jak: BeBeauty, Tołpa, Nivea oraz Eveline. Każdy na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie i swojej kochanej mamy.

Biedronka. Źródło: Youtube
Biedronka. Źródło: Youtube
Biedronka. Źródło: Youtube

Może zainteresuje Cię to: CZY POWRÓT UCZNIÓW DO SZKÓŁ TO DOBRA DECYZJA? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ EKSPERT, PROFESOR KRZYSZTOF SIMON. JEST PRZEKONANY O SŁUSZNOŚCI SWOICH SŁÓW

Zobacz także: KIEDY I NA JAKICH ZASADACH BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ PIERWSZE KOMUNIE ŚWIĘTE W 2020 ROKU? PODANO KONKRETNE DATY

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: ŁUKASZ SZUMOWSKI O ZNIESIENIU KOLEJNYCH OBOSTRZEŃ. KONCERTY I IMPREZY MOŻLIWE JUŻ PRZED WAKACJAMI?