Tego nikt nie mógł się spodziewać! 31-letnia żona Władysława Kosiniaka-Kamysza, kandydata PSL na prezydenta postanowiła wesprzeć męża wizerunkowo i sama pokazać się jako kobieta godna tytułu Pierwszej Damy. Jednak to, co powiedziała o Agacie Dudzie spotkało się z wielkim zainteresowaniem mediów, niekoniecznie w takim sensie, w jakim Paulina Kosiniak-Kamysz się spodziewała. Żona kandydata na prezydenta w dość mocnych słowach zaatakowała Pierwszą Damę!

Paulina Kosiniak-Kamysz w ostrych słowach odniosła się do postawy Agaty Dudy. Żona kandydata PSL szybko dostała odpowiedź!

Walka o pałac prezydencki trwa w najlepsze. Aby poprawić notowania męża i kandydata PSL na prezydenta, Paulina Kosiniak-Kamysz postanowiła ocenić zachowanie Agaty Dudy. Żona Kosiniaka-Kamysza nie zostawiła na Pierwszej Damie suchej nitki!

Jednak nie wiadomo, na ile Paulinie Kosiniak-Kamysz uda się zyskać tym wyborców. Według sondaży, wyborcy w większości stawiają na urzędującego prezydenta, Andrzeja Dudę, który może liczyć obecnie na ok. 40 proc. głosów (odnotował jednak spadek aż o 20 punktów procentowych). Rośnie gwałtownie postać kandydata PO, Rafała Trzaskowskiego, który może urosnąć na głównego przeciwnika Andrzeja Dudy w walce o fotel prezydencki.

źródło: Twitter

Jednak Paulina Kosiniak-Kamysz w ostatnim programie Moniki Olejnik powiedziała wprost, co myśli o zachowaniu Agaty Dudy. Wbiła jej niezłą szpilę! O co poszło? O fakt, że Agata Duda nie odpisała na list Pauliny, w którym prosiła o aktywne uczestnictwo w pomocy chorym dzieciom. Choć odpowiedź przyszła to nie ze strony samej Pierwszej Damy, a… dyrektor Biura Dialogu i Korespondencji w Kancelarii Prezydenta. Żona Kosiniaka-Kamysza poczuła się najzwyczajniej zlekceważona!

O samej Agacie Dudzie również nie ma dobrego zdania. W programie „Kropka nad i” powiedziała, że „Pani prezydentowa wybrała rolę pierwszej damy milczącej. Ja to szanuję, ale byłabym inną pierwszą damą. Pamiętam mocny głos Pani Marii Kaczyńskiej, nie kalkulowała politycznie. Ja również chciałabym być głosem kobiet w Pałacu Prezydenckim”.

Paulina Kosiniak-Kamysz uważa również, że w sprawie pensji dla pierwszych dam powinno zostać rozpisane referendum. Według prawa, żony prezydentów na czas trwania kadencji muszą zamknąć drogę zawodową, co pozbawia je wynagrodzenia.

Przypomnij sobie o… ROBERT LEWANDOWSKI BĘDZIE ZMIENIAĆ BRANŻĘ? PIŁKARZ SPRÓBUJE SWOICH SIŁ, NAGRYWAJĄC RAPOWĄ MUZYKĘ

Jak informował portal Życie: POWAŻNA CHOROBA POKRZYŻOWAŁA PLANY ZAWODOWE CLEO. FANI DODAJĄ WSPARCIA WOKALISTCE, KTÓRA WYRAŹNIE TEGO POTRZEBUJE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA