Nie ma się co łudzić – pandemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość. W niektórych przypadkach na tyle, że nie wiadomo, kiedy będziemy w stanie mówić o powrocie do normalności.

Jednym z zastanawiających aspektów dotyczących nie tylko pandemii, ale i naszych (często odwołanych) planów, jest lato 2020. Ciężko jest sprecyzować, jak będą wyglądały tegoroczne wakacje.

Wakacje. screen: polityka
Wakacje. screen: polityka

Jak będą wyglądały wakacje 2020? Rząd ma w tej kwestii własne stanowisko

To, że wakacje 2020 będą inne niż dotychczas, wie każdy. Jak się okazuje polski rząd ma już wiedze na ten temat.

Okazuje się, że tegoroczne wakacje spędzimy nad polskim morzem. Niestety nasz Bałtyk w porównaniu do innych krajów nie jest tak kuszący. Wielu Polaków decyduje się na wakacje zagraniczne, które oferują nam nie tylko dużo więcej atrakcji, pewną pogodę, a także dużo lepsze warunki hotelowe i cenowe. Wakacje nad polskim morzem kosztują tyle, co średniej klasy wakacje za granicami. A polskie standardy pozostawiają mnóstwo do życzenia, w każdej kwestii!!

Rząd kusi dofinansowaniem, o co chodzi?

Rządzący wymyślili, że w niektórych zakładach pracy Polacy otrzymają bon o wartości 1000 zł., który będzie można przeznaczyć na wakacje jedynie w Polsce! To zaskakująco niska cena, za którą można spędzić jedynie weekend w pensjonacie w nadmorskiej wsi. W ten sposób rząd chce wesprzeć Polską turystykę, któraś ich zdaniem jest jedną z gałęzi polskiej gospodarki, która w dobie koronawirusa ucierpiała najbardziej. PiS zamierza na ten cel przeznaczyć aż 7 miliardów złotych, które znacznie obciążą aktualny budżet państwa.

Minister Jadwiga Emilewicz / screen YouTube
Minister Jadwiga Emilewicz / screen YouTube
Minister Jadwiga Emilewicz / screen YouTube

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA