I są duże szanse, że Jacek Kurski znów zostanie prezesem, zastępując tym samym pełniącego obowiązki Macieja Łopińskiego!

O niespodziewanej wolcie stanowisk w TVP donosi portal wirtualnemedia.pl, co ma potwierdzać wcześniejsze doniesienia „Super Expressu”, który przekonywał, że jeśli Rada Mediów Narodowych rozpisze nowy konkurs na stanowisko prezesa to p.o. tej funkcji Łopiński, przyjaciel Jacka Kurskiego nie wystartuje w szranki o to stanowisko.

Tym samym daje to niemal zielone światło Jackowi Kurskiemu w powrocie na fotel prezesa zarządu telewizji Polskiej!

Rada Mediów Narodowych rozpoczęła głosowanie w sprawie powołania nowego prezesa TVP. Czy po raz drugi będzie nim Jacek Kurski?

Instytucja miała rozpisać trwające dwa dni głosowanie w Radzie Mediów Narodowych. Decyzję o wyborach podjął szef RMN, Krzysztof Czabański. W tym czasie mają się odbyć aż dwa głosowania – w sprawie rozszerzenia gremium Rady Nadzorczej TVP do czterech osób w składzie (dziś są to pełniący obowiązki prezesa Maciej Łopiński, Marzena Paczuska i Mateusz Matyszkowicz), a także Rada Medium Narodowych podejmie wspólnie decyzję, czy Jacek Kurski znajdzie się w tym gronie.

Jacka Kurskiego odwołano ze stanowiska prezesa Telewizji Polskiego 6 marca. Polityk wcześniej poddał się woli prezydenta Andrzeja Dudy w tej sprawie.

Tydzień później na p.o. prezesa wybrano Macieja Łopińskiego, prywatnie bliskiego znajomego Jacka Kurskiego. Czy to oznacza, że dla Kurskiego ponowna droga na fotel prezesa TVP jest już otwarta?

Przypomnij sobie o… DAGMARA KAŹMIERSKA ZALICZYŁA SPORĄ WPADKĘ. WYGADAŁA JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH SEKRETÓW, CO NA TO JEJ PRZYJACIÓŁKA EDZIA

Jak informował portal Życie: BEATA KOZIDRAK ŚWIĘTUJE URODZINY. FANI PRZYPOMINAJĄ, ŻE DZIŚ „NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ROKU”. JAK WYGLĄDAŁA JEJ DROGA NA SZCZYT

Portal Życie pisał również o… NAJBIEDNIEJSZY EMERYT W POLSCE OTRZYMUJE TYLKO 2 GROSZE MIESIĘCZNIE Z ZUS. JAKI JEST POWÓD TAK NISKICH ŚWIADCZEŃ