Jak donosi "Pikio", od paru dni meteorolodzy nie rozpieszczają nas pozytywnymi informacjami pogodowymi. Koniec trwającego jeszcze tygodnia może mieć dla Polaków niemiłą niespodziankę.

Ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej

YT

Koniec tygodnia według doniesień synoptyków przyniesie ze sobą niebezpieczne dla zdrowia i życia zjawiska atmosferyczne. Eksperci z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej twierdzą, że noc z czwartku na piątek zasługuje na wydanie żółtych alertów dla połowy kraju. Mogą pojawić się także przymrozki.

Szczególnie powinni uważać mieszkańcy województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, lubelskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego.

Nie zaleca się wychodzenia z domu, a mienie które może ulec uszkodzeniu lub szkody wyrządzić, należy odpowiednio zabezpieczyć. Silne podmuchy wiatru, opady, oraz możliwe burze mogą pojawić się już tej nocy.

To też może cię zainteresować: Krystyna Janda ujawniła tajny dokument. To jej odpowiedź na usunięcie z listy przebojów piosenki Kazika

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykłe objawienie Jezusa Chrystusa jak magnes przyciągnęło tłumy ludzi. Co ono oznacza