Zarobki Magdaleny Ogórek są ogromne! Kobieta zarabia aż 600 tys. zł rocznie pracując w TVP. Informacje te przekazał Wirtualnej Polsce wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz.

Senacka komisja kultury, która zebrał się podczas czwartkowego posiedzenia, rozmawiała m.in. na tematy związane z radiową „Trojka” i związana z nią awanturą. Obecny na zebraniu polityk Platformy Obywatelskiej wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz spytał kierownictwo Polskiego Radia o wynagrodzenie, jakie otrzymują dziennikarze Michał Rachoń, Katarzyna Gójska-Hejke oraz Magdalena Ogórek.

Bogdan Borusewicz pytając Magdalenę Ogórek sformułował pytanie następująco: "czy nie wystarczy jej 600 tys. rocznie, które zarabia w Telewizji Polskiej"? Nie sprecyzował jednak, czy chodzi o kwotę brutto czy netto.

View this post on Instagram

Ramówka wiosenna TVP❤️

A post shared by Magdalena Ogórek (@magdalena.ogorek) on

Magdalena Ogórek nie zabrała głosu w sprawie

Media społecznościowe aż zawrzały. Internauci są zaskoczeni tak wysokimi zar5obkami „dziennikarki”.

- Wysokość zarobków pracowników i współpracowników TVP to informacje objęte ochroną danych osobowych i jako takie nie mogą być ujawniane - odpowiedziało na pytania zadawane przez dziennikarzy Wirtualnej Polski Centrum Informacji TVP.

Przypomnij sobie o… KOLEJNE ZMIANY W POCZCIE POLSKIEJ. DOTYCZĄ ONE PRZESYŁEK

Jak informował portal Życie: NAWET 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH KARY ZA NIEPRZESTRZEGANIE JEDNEGO Z PRZEPISÓW. MOŻNA SŁONO ZAPŁACIĆ ZA SWOJE ROZTARGNIENIE