77-letni Lech Wałęsa, były prezydent RP i legenda Solidarności znacząco ograniczyła swoje zobowiązania zawodowe przez koronawirusa, a zamknięcie granic spowodowało, że nie może uczestniczyć w sympozjach i konferencjach za granicą, z czego od lat się utrzymuje. Wie, że musi na siebie szczególnie uważać, zatem ogranicza wyjścia do minimum, pracuje zdalnie lub ze swojego biura.

Jednak bliscy nie rozumieją, dlaczego tak bardzo się naraża i mimo apeli Episkopatu o uczestnictwo seniorów w mszach online lub telewizji Lech Wałęsa nie odpuszcza niedzielnego nabożeństwa w kościele! Sam prezydent stwierdził jednak, że sam podejmuje decyzje i nie będzie słuchał ani synów, ani tym bardziej swojej żony!

Gepostet von Lech Wałęsa am Donnerstag, 14. Mai 2020

Lech Wałęsa uparcie uczestniczy w niedzielnej mszy w kościele, mimo obaw wyrażanych przez żonę i synów. Danuta Wałęsa załamuje ręce!

Jednak synowie Lecha Wałęsy i jego żona nieustannie namawiają go do tego, by przestał się narażać i został w domu, oglądając Mszę Świętą przez Internet lub telewizję.

- Lepiej żeby ojciec modlił się w domu. Chodząc do kościoła stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla wnuczka, czy innych w rodzinie – przekonywał niedawno w rozmowie z „Super Expressem” syn prezydenta i poseł Koalicji Obywatelskiej Jarosław Wałęsa.

Okazuje się również, że Lech Wałęsa postanowił również przestać pracować wyłącznie zdalnie i ku przerażeniu swojej żony zaczął jeździć do swojego biura, by tam zajmować się obowiązkami. Jak przekonuje w rozmowie z „Super Expressem” nie boi się koronawirusa, będzie pracował i koniec!

Fryzjer w czasie pandemii

Gepostet von Lech Wałęsa am Sonntag, 17. Mai 2020

Przypomnij sobie o… NAWET 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH KARY ZA NIEPRZESTRZEGANIE JEDNEGO Z PRZEPISÓW. MOŻNA SŁONO ZAPŁACIĆ ZA SWOJE ROZTARGNIENIE

Jak informował portal Życie: JAK WYGLĄDA MIASTECZKO WYBUDOWANE PRZEZ OJCA TADEUSZA RYDZYKA? JEDEN Z DUCHOWNYCH OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIA

Portal Życie pisał również o… KIEDY I NA JAKICH ZASADACH BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ PIERWSZE KOMUNIE ŚWIĘTE W 2020 ROKU? PODANO KONKRETNE DATY