Nowa piosenka Kazika Staszewskiego - "Twój ból jest lepszy niż mój" kilka dni temu znalazła się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

Piosenka artysty krytykuje zachowanie Jarosława Kaczyńskiego i otwarcie neguje jego postępowanie. Między innymi autorowi nie spodobało się, że Kaczyński odwiedził warszawski cmentarz w rocznicę katastrofy smoleńskiej, podczas gdy inni nie mogli tego zrobić ze względu na obostrzenia w czasie koronawirusa.

Dyrekcja tłumaczy się z anulowania listy przebojów

Nie trzeba było długo czekać na ruch dyrekcji Polskiego Radia. Unieważniła ona głosowanie tłumacząc, że wyniki zostały sfałszowane.

Szanowni Słuchacze, podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy

- można przeczytać w oświadczeniu.

W radiowej Trójce posypały się zwolnienia

Ze względu na zaistniałą sytuację z rozgłośnią Polskiego Radia postanowił się pożegnać prowadzący Listy Przebojów Trójki, Marek Niedźwiecki.

W związku z sytuacją, która zaistniała wokół piątkowego notowania LP3 oraz posądzeniem mnie o nieuczciwość w przygotowywaniu audycji, którą prowadzę od ponad 35 lat, kończę współpracę z Programem III Polskiego Radia

- oświadczył Niedźwiecki.

Marek Niedźwiecki. Źródło: fakt.pl
Marek Niedźwiecki. Źródło: fakt.pl
Marek Niedźwiecki. Źródło: fakt.pl

Ze współpracy ze stacją postawił także zrezygnować kolejny dziennikarz. Do Marka Niedźwieckiego dołączył Hirek Wrona.

Mężczyzna pracował w rozgłośni aż 35 lat, z krótkimi przerwami.O swojej decyzji postanowił poinformować opinię publiczną poprzez media społecznościowe.

Dziś napisałem list mailowy do dyrektora Trójki, w którym poinformowałem go o moim odejściu ze stacji. Być może pozwoli mi pożegnać się ze słuchaczami w środę w audycji "Do Południa". Jednak nie mam tej pewności. Kończy się mój piękny sen

- napisał Hirek Wrona w oficjalnym oświadczeniu.

Może zainteresuje Cię to: NAUKOWCY SĄ ZGODNI. ZAJMOWANIE SIĘ WNUKAMI JEST GWARANCJĄ DŁUŻSZEGO I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA

Polecamy także: DLACZEGO NIE POWINNIŚMY USTĘPOWAĆ MIEJSCA STARSZYM OSOBOM. NAUKOWCY WYJAŚNIAJĄ

Portal "Życie" informował o: CZY PŁYNY DO JAMY USTNEJ CHRONIĄ PRZED KORONAWIRUSEM? NAUKOWCY WHO PRZEDSTAWIAJĄ RAPORT