Ile zarabiają pracownicy Biedronki? Jak się okazuje całkiem nieźle. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez gk24.pl, kwoty sięgają nawet do 6500 tysiąca złotych brutto. Stawki zależne są jednak od wielkości miasta, a także wykonywanego stanowiska.

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez portal gk24.pl, pracownicy sieci klepów Biedronka zarabiają od ok. 2 750 zł do nawet 6500 zł brutto. Kwota zależna jest jednak od wielu czynników, wśród nich wyróżniamy m.in. staż pracy, pełnioną funkcje, wielkość miasta, w którym znajduje się sklep.

Biedronka. Źródło: fakt.pl
Biedronka. Źródło: fakt.pl
Biedronka. Źródło: fakt.pl

Najwięcej zarobią pracownicy wielkich miast takich jak np. Warszawa lub Gdańsk. Na lepsze zarobki mogą także liczyć pracownicy na takich stanowiskach jak specjalista do spraw planowania czy zastępca kierownika. Najmniej otrzymują kasjerzy.

Dodatkowe premie i benefity

Jak pisze gk24.pl, każdy kto przepracuje w Biedronce rok, otrzymuje podwyżkę i po raz kolejny otrzyma ją także po przepracowanych trzech latach. Dodatkowo pracownicy otrzymują premie za obsługę klienta i zrealizowany cel sprzedaży.

Pensje, które otrzymają Kasjerzy- sprzedawcy Biedronki od stycznia 2020, wynoszą – w zależności od lokalizacji – od 3050 zł do 3200 zł brutto ( w tym nagroda za obecność).

Nie tylko punkty detaliczne cieszyć się mogą podwyżkami. Otrzymają te także pracownicy dystrybucji. W Ich przypadku, pensje wzrosną od 150 do 500 złotych brutto.

Biedronka. Źródło: biznes.wprost.pl
Biedronka. Źródło: biznes.wprost.pl
Biedronka. Źródło: biznes.wprost.pl

Przypomnij sobie o… POLACY GO POKOCHALI. CO STAŁO SIĘ Z MĘŻEM KASI Z FILMU „KOGEL-MOGEL”, DARIUSZEM SIATKOWSKIM

Jak informował portal Życie: ŁUKASZ SZUMOWSKI NIE UTRZYMAŁ NERWÓW NA WODZY. EMOCJONALNA WYPOWIEDŹ MINISTRA ZDROWIA DAJE DO MYŚLENIA

Portal Życie pisał również o… JOANNA KRUPA MA MUZYKALNĄ CÓRECZKĘ. ASHA-LEIGH MA ZADATKI NA TANCERKĘ, NOWE NAGRANIE PODBIŁO INTERNET