Sprawą Kacperka żyją media i zdecydowana część Polaków już od dobrych kilku dni. Niestety, jest to bardzo trudny przypadek – 3,5-letni chłopiec zniknął nagle i jak na razie nie wiadomo, co mogło się wydarzyć, a śledczy mnożą hipotezy.

W akcję poszukiwawczą zaangażowały się nie tylko służby mundurowe i okoliczni mieszkańcy, ale także m.in. detektyw Krzysztof Rutkowski z małżonką, a nawet jasnowidz Krzysztof Jackowski. Sprawa wciąż pozostaje niejasna, dziecko nie zostało odnalezione, jest niewiele jakichkolwiek poszlak.

Nad sprawą pochyliły się dziesiątki osób. Nie da się ukryć – im dłużej trwają poszukiwania, tym mniejsze szanse, że Kacperka uda się odnaleźć żywego, choć liczą na to jego najbliżsi.

Zaginął 3,5-letni Kacper. Źródło: gazeta.pl
Zaginął 3,5-letni Kacper. Źródło: gazeta.pl
Zaginął 3,5-letni Kacper. Źródło: gazeta.pl

Ważne oświadczenie policji dotyczące Kacperka

Policja wydała istotne oświadczenie dotyczące poszukiwań Kacperka. Polacy z niecierpliwością obserwują, co tym razem powiedzą media na temat chłopca.

Jak na razie opinia publiczna wie dość niewiele o sprawie, a śledczy starają się zachować wiele szczegółów dla siebie, martwiąc się o dobro sprawy.

Do poszukiwań włączyły się setki policjantów, psy tropiące oraz nowoczesny sprzęt, a także mieszkańcy i bliscy 3,5-latka. Kacperek zniknął jak kamień w wodę, zaś służby dalej nie wiedzą, czy dziecko utopiło się, czy stało się coś zupełnie innego.

Tymczasem z nowego komunikatu policji jasno wynika, co – według śledczych – jest najbardziej prawdopodobną wersją.

Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl

- Policjanci przeczesują tereny wzdłuż rzeki, a strażacy z łodzi sprawdzają dno i nurt. Koncentrujemy działania na rzece – powiedziała Anna Kublik-Rościszewska, rzeczniczka policji w Bolesławcu. Dodała również, że w zeszły wtorek sprowadzono z Niemiec psy zajmujące się poszukiwaniem ludzi, a te jasno potwierdziły konieczność poszukiwań chłopca w rzece.

- Najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń zakłada, że chłopiec, który przebywał razem z ojcem i jego znajomym na terenie ogródka działkowego, w wyniku nieuwagi ojca oddalił się i doszło do wypadku, wskutek którego chłopiec wpadł do rzeki – powiedział prok. Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Przypomnij sobie o… SPOSÓB NA PIĘKNE WŁOSY, KTÓRY NIE MA SOBIE RÓWNYCH. NATYCHMIASTOWY EFEKT WIDOCZNY GOŁYM OKIEM, KONIEC Z WYPADANIEM WŁOSÓW

Jak informował portal Życie: SPECJALIŚCI BYLI ZDUMIENI, GDY ODKRYLI, JAKIE WŁAŚCIWOŚCI MAJĄ BANANY. JEDZENIE JEDNEGO OWOCU DZIENNIE PRZYNIESIE NIESAMOWITE KORZYŚCI

Portal Życie pisał również o… CZYŻBY NASTĄPIŁ PRZEŁOM W SPRAWIE KACPERKA? MAJA RUTKOWSKI ODEBRAŁA PILNY TELEFON, PODAŁA JEGO TREŚĆ DO WIADOMOŚCI OPINII PUBLICZNEJ