Mamy nadzieję, że nie schowaliście jeszcze kurtek zimowych i kozaków? W maju możemy spodziewać się zimowej aury…

Jaka będzie pogoda w najbliższych dniach?

Najbliższa środa w Polsce nie będzie cieszyła nas wiosenną pogodą. Odnotujemy zachmurzenia i deszcze. Południowa i Wschodnia część kraju będzie zachmurzone, W tamtejszych rejonach odnotujemy duże opady deszczu. W terenach podgórskich oraz górskich pojawi się także śnieg.

Niebo od Mazur aż po Dolny Śląsk pokryte będzie chmurami. Na terenach tamtejszych pojawi się także deszcz. Jedynie w Sudetach może pojawić się śnieg. Centrum oraz wschód Polski okaże się burzowy. Północny zachód Polski będzie jedynie pochmurny, chmury nie przyniosą deszczu.

Temperatura na południowym wschodzie wahała się będzie w granicach od 7 do 10°C, w centrum14°C, a na zachodzie do 16°C. Piotr będzie umiarkowany, miejscami dość silny. Osiągnie prędkość do 65 km/h. Najmocniej powieje w górach i terenach podgórskich.

"Kolejny dzień w Polsce utrzymywać się będą niekorzystne warunki biometeorologiczne. Na zachodzie przeważnie niekorzystny wpływ pogody na organizm człowieka poprawi się pod koniec dnia do obojętnego" – podał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Przypomnij sobie o… UCZESTNICZKA „ROLNIK SZUKA ŻONY” SZCZERZE O SWOIM UCZUCIU. GDYBY TERAZ POZNAŁA SWOJEGO WYBRANKA, NIC BY Z TEGO NIE WYSZŁO

Jak informował portal Życie: KTO BOGATEMU ZABRONI. GWIAZDOR Z „TAŃCA Z GWIAZDAMI” WYNAJĄŁ MIESZKANIE W LONDYNIE, BY JEGO CÓRKA NIE CZUŁA SIĘ SAMOTNA